Zapowiedź 23 kolejki: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary.

W niedziele 28 Kwietnia 2019r. zawodnicy naszego LZS-u udadzą się na wyjazd do Leżajska zmierzyć się z miejscową drużyną Pogoni Leżajsk w ramach 23 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zbiórka zawodników o godzinie 14:00.

Juniorzy naszego LZS-u rozegrają mecz na wyjeździe z Azalia Wola Zarczycka także w niedziele o godzinie: 11:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Mazur (Główny), Paweł Samołyk, Wiktoria Złotek (Asystenci)

Pogoń Leżajsk po 22 kolejkach zajmuje 8 pozycję z 32 punktami na koncie, w ostatniej kolejce zawodnicy z Leżajska pokonali na wyjeździe San Kłyżów 1:2. W spotkaniach w rundzie wiosennej wygrali dwa spotkania: Sokół Kamień 5:1, San Kłyżów 1:2, natomiast przegrali trzy spotkania: Rotunda Krzeszów 2:0, Siarka II Tarnobrzeg 1:2, Brzyska Wola 2:1. W rundzie jesiennej nasz zespół zremisował 1:1 na własnym stadionie z Pogonią Leżajsk a bramkę strzelił Marcin Łyp.

Kto zwycięży w meczu 23 kolejki ?? Przekonamy się już w niedzielę na stadionie w Leżajsku.

Serdecznie zapraszamy !!

27 Kwiecień 2019 r. (Sobota):

• Rotunda Krzeszów - San Kłyżów

28 Kwiecień 2019 r. (Niedziela):

• Siarka II Tarnobrzego - Sokół Kamień
  • LKS Brzyska Wola - Słowianin Grębów