Zapowiedź 20 Kolejki: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna.

W najbliższą sobotę 6 Kwietnia 2019 r. rozegramy mecz 20 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem LZS-u będzie drużyna Unii Nowa Sarzyna, a spotkanie rozpocznie się o nie typowej godzinie bo o 11:30. Zbiórka zawodników 10:30.

Juniorzy naszego LZS-u zmierzą się dwie godziny później o 13:30 z Francesco Jelna.

Obsada Sędziowska: Marcin Okleciński (Główny), Paweł Okleciński i Kamil Gil (Asystenci).

Unia Nowa Sarzyna po 19 Kolejkach zajmuje 5 pozycję z 33 punktami na koncie, jedną pozycję wyżej na 4 plasuje się nasza drużyna z dorobkiem 37 punktów. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Zenona Jańca pokonali na własnym stadionie zespół Sanu Kłyżów 5:1, nasza drużyna niestety przegrała z Sokołem Sokolniki 1:0. W drużynie Unii w poprzednim sezonie występował nasz nowy zawodnik Szymon Kochowski. Jesienne spotkanie obu zespołów zakończyło się zwycięstwem naszego sobotniego rywala 1:0, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Jak będzie tym razem ? Kto zwycięży ?? A może spotkanie zakończy się podziałem punktów.

O tym przekonamy się już w Sobotę o 11:30 na stadionie w Zdziarach !!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!

Skład rundy jesiennej: Kliknij

Sobota 6 Marzec 2019 r.:

• LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna
  • Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe
  • Rotunda Krzeszów - Pogoń Leżajsk

Niedziela 7 Marzec 2019 r.:

• Siarka II Tarnobrzeg - LKS Brzyska Wola
  • Wisan Skopanie - Stal II Stalowa Wola