Zapowiedź 25 Kolejki: Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary.

Już jutro tj. niedziela 5 Maja 2019 r. nasza drużyna uda się na spotkanie wyjazdowe do Tarnobrzega. W ramach 25 kolejki w Stalowowolskiej Klasie okręgowej zmierzy się z rezerwami Siarki Tarnobrzeg – liderem naszej ligi. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 11:00 na stadionie w Tarnobrzegu ul. Zwierzyniecka 30. Dwie godziny później o 13:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Zbiórka zawodników w Tarnobrzegu o godzinie 10:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Rafał Draganik i Damian Biały (Asystenci)

Siarka II Tarnobrzeg po 24 kolejkach zajmuje 1 pozycję w ligowej tabeli z 58 punktami na koncie. Bilans bramek: 94:18. W rozegranych 23 spotkaniach (przyp. Mecz z LZS Jadachy anulowany) gospodarze wygrali 19 meczy, 1 zremisowali i 3 przegrali. W ostatniej kolejce rezerwy Siarki wygrały 0:3 z Sanem Kłyżów. Nasza drużyna zajmuje 4 pozycję z 50 punktami. Bilans bramek: 85:32. W ostatniej kolejce wygraliśmy 11:1 z Rotundą Krzeszów. Najlepszym strzelcem Siarki w obecnym sezonie jest: Paweł Mróz strzelec 22 bramek, w naszej drużynie jest Wojciech Sobiło strzelec 30 bramek. W spotkaniu jesiennym na stadionie w Zdziarach spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (bramki: Artur Kwiatkowski – Paweł Mróz).

Kto wygra w meczu 25 kolejki?? Czy nasza drużyna zwycięży na ciężkim terenie w Tarnobrzegu ??

Przekonamy się już jutro o godzinie 11:00.

Serdecznie zapraszamy !!

5 MAJ 2019r. (Niedziela):

• Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary
  • Unia Nowa Sarzyna - Bukowa Jastkowice