6 Kolejka: KP Zarzecze - LZS Zdziary 2:1

Niestety porażką zakończyło się wczorajsze spotkanie naszego zespołu z KP Zarzecze w 6 kolejce Stalowowolskiej klasie Okręgowej. Od początku spotkania nasza drużyna przeważała stwarzając co jakiś czas sytuacje bramkowe. Najlepsza sytuacje w 23 minucie zmarnował Krzysztof Urbanik, który z 5 metrów nie trafił w piłkę. Gospodarze mądrze się bronili i wyprowadzali szybkie kontry. Po jednej z nich w 30 minucie Łukasz Kobylarz zdobył bramkę na 1:0. Do przerwy już nic się nie zmieniło. Po przerwie nasz zespól zepchnął KP na własna polowe. Nasi zawodnicy nie mieli pomysłu jak zaskoczyć dobrze broniącą tego dnia defensywę gospodarzy. Niestety w 49 minucie Łukasz Kobylarz podwyższył wynik na 2:0. W 60 minucie Juliusz Cupak trafił w słupek - swoje próby mieli również Pachla, Gruszczyk, Paprocki, lecz niecelne lub tez bronił Kielarski. W doliczonym czasie gry nasz zespół dopiął swego strzelając bramkę na 2:1, która okazała się jedyną w tym meczu, a jej zdobywcą był Juliusz Cupak (to już 4 bramka Julka w Lidze). We wczorajszym spotkaniu wystąpił Krzysztof Spyrka, który wznowił treningi po kilkuletniej przerwie. Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższa niedziele 20 września na własnym boisku, a przeciwnikiem będzie drużyna Unii Skowierzyn. Po porażce liczymy na 3 punkty w kolejnym spotkaniu.

KP Zarzecze - LZS Zdziary 2:1 (1:0)

Bramki:

1:0 30' Łukasz Kobylarz

2:0 49' Łukasz Kobylarz

2:1 90+1' Juliusz Cupak

Skład: Płoskoń Krzysztof - Pachla Łukasz, Startek Łukasz, Węgliński Krzysztof, Cupak Juliusz - Wojtas Radosław (46' Gruszczyk Rafał), Urbanik Krzysztof), Cichoń Adam, Urbanik Wojciech(66' Węgliński Marcin) - Paprocki Marcin, Tofil Wojciech (64' Spyrka Krzysztof).

Widzów: ok.200.

Sędziował: Mariusz Złotek.