5 Kolejka: LZS Zdziary - Wisan Skopanie 5:1.

Wczorajszego dnia nasza drużyna rozegrała mecz 5 kolejki w którym wygrała wysoko 5:1 z Wisanem Skopanie. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Juliusz Cupak trzy, Piotr Wojtas i Adam Cichoń. Po 30 minutach nasza drużyna wygrywała już 3:0, a swoje sytuacje na podwyższenie wyniku zmarnował Wojtas Piotr w pierwszej oraz Marcin Paprocki w drugiej części gry. W 70 minucie Piotr Wojtas upomniany został czerwoną kartą, natomiast w 85 minucie zawodnik Skopania. Cieszą trzy punkty, jak i gra całego zespołu w dzisiejszym meczu.

Kolejne spotkanie nasi zawodnicy rozegrają w Środę 9 Września o godzinie 16:00 na wyjeździe w Kamieniu z miejscową drużyną Sokoła Kamień w ramach 1/16 Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy !! Więcej o meczu w osobnym newsie.

LZS Zdziary - Wisan Skopanie 5:1 (3:0)

Bramki:

1:0 7' Juliusz Cupak (Asysta Adam Cichoń)

2:0 18' Juliusz Cupak

3:0 31' Piotr Wojtas (Asysta Marcin Paprocki)

4:0 57' Juliusz Cupak (Asysta Krzysztof Urbanik)

4:1 60' Wojciech Lis

5:1 90' Adam Cichoń (Rzut Wolny)

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Adrian Smutek (57' Krzysztof Węgliński), Juliusz Cupak - Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Wojciech Urbanik ( 60' Marcin Węgliński) - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas. Rezerwa: Mariusz Pchełka, Wojciech Tofil.

Sędziował: Grzegorz Kasprzyk.