7 Kolejka: LZS Zdziary - Unia Skowierzyn 2:0.

W meczu 7 kolejki nasi zawodnicy pokonali przed własną publicznością Unię Skowierzyn 2:0 ustalając wynik już w pierwszej połowie. Obie bramki zdobył Radosław Wojtas. Pierwsza bramka padła w 15 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony przez Rafała Gruszczyka – Radek umieścił piłkę głową pod poprzeczkę. W 34 minucie prostopadłą piłkę posłał Urbanik Krzysztof do Radka i ten w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. W całym spotkaniu nasza drużyna więcej posiadała piłkę rozgrywając przy tym ciekawe akcje, jednak po strzeleniu dwóch bramek Unia dobrze się broniła. Nasz zespół mógł podwyższyć wynik, jednak brakowało skuteczności. Po tym zwycięstwie zajmujemy 6 pozycję. Do 4 i 5 drużyny tracimy tylko 1 punkt.

Kolejne spotkanie nasz LZS zagra już w środę - udamy się na wyjazd do Grębowa rozegrać mecz w 1/8 Pucharu Polski z miejscową drużyną Słowianina Grębów o godzinie 15:30. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - Unia Skowierzyn 2:0 (2:0)

Bramki:

1:0 15' Radosław Wojtas (asysta Rafał Gruszczyk)

2:0 34' Radosław Wojtas (asysta Krzysztof Urbanik)

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Adrian Smutek (80' Krzysztof Węgliński), Juliusz Cupak - Wojciech Urbanik (71' Krzysztof Spyrka), Krzysztof Urbanik, Rafał Gruszczyk (68' Wojciech Tofil), Adam Cichoń, Paweł Cichoń(56' Marcin Węgliński) - Radosław Wojtas.