Zapowiedź 6 Kolejki: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Już jutro tj. sobota 9 września 2023r. o godzinie 16:00, LZS Zdziary zmierzy się na własnym stadionie z rezerwami Stal Stalowa Wola PSA w meczu 6. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W rozegranych 5 kolejkach nasz przeciwnik zdobył 12 punktów i obecnie zajmuje 3 pozycje w ligowej tabeli. Cztery wygrane i jedna porażka to obecny bilans rezerw Stali. W poprzednich spotkaniach nasz rywal wzmocniony został zawodnikami z pierwszej drużyny. Jak będzie tym razem? Czy Kosei Iwao strzeli bramkę w Zdziarach? Obecnie strzelił ich 4
 Nasz zespół po rozegranych 5 kolejkach zajmuje 5pozycje z 9 punktami. Trzy wygrane i dwie porażka to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej. W ostatnim meczu rozegranym w środę przegraliśmy na wyjeździe z Pogoń Leżajsk 3:2. Bramki w tym meczu strzelili: Juliusz Cupak i Artur Łuczak.
Kto zwycieży w meczu 6 kolejki? Czy nasza drużyna pokona rezerwy Stali Stalowa Wola? I podtrzyma passe zwycięstw na własnym stadionie. O tym przekonamy się już jutro o godzinie 16:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy!!