6 Kolejka: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 2:2.
REMIS Z REZERWAMI STALÓWKI
Wczorajszego dnia nasza drużyna rozegrała mecz 6 kolejki w którym zremisowała 2:2. Do przerwy remisowalismy z młodą drużyną Stali 2:1. Wynik otworzył Krzysztof Urbanik po solowej akcji. Na 2:0 podwyższył Kamil Kobylarz po podaniu od Wojciecha Sobiło. W komentarzu link do calego spotkania nagrywanego przez Stal Stalowa Wola PSA.
Bramki dla LZS-u zdobyli
 10' Krzysztof Urbanik
 34' Kamil Kobylarz (asysta Wojciech Sobiło)
Skład: Konrad Kłodnicki - Damian Sałek, Konrad Jandziński (65' Łukasz Startek), Krzysztof Urbanik (68' Krystian Tabaka)- Przemek Siudak, Radosław Wojtas (85' Piotr Wojtas), Juliusz Cupak (80' Jerzy Gnidec), Mateusz Pawłowski (60' Adam Cichoń), Kamil Kobylarz (65' Rafał Gruszczyk)- Wojciech Sobiło, Artur Łuczak. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Jakub Cieśla, Mateusz Maślach.
 Mecz 7 kolejki rozegramy na wyjeździe 16 Września (Sobota) o godzinie 16:00. Zmierzymy się z drużyną Stal Nowa Dęba. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.