5 Kolejka: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary 3:2.
POGOŃ STRZELA BRAMKĘ W 94 MINUCIE
Niestety dzisiejszy mecz przegraliśmy z MZKS Pogoń Leżajsk 3:2 tracąc bramkę w doliczonym czasie gry po rzucie karnym. Do przerwy gospodarze wygrywali 2:1, do wyrownania w 79 minucie doporowadził Artur Łuczak. Choć gospodarze prowadzili już 2:0.
Bramki dla LZS-u zdobyli
42' Juliusz Cupak (Asysta Damian Sałek)
 79' Artur Łuczak
Skład: Konrad Kłodnicki - Jerzy Gnidec (62' Krystian Tabaka), Damian Sałek, Konrad Jandziński - Przemek Siudak (90' Mateusz Maślach), Radosław Wojtas (60' Adam Cichoń), Juliusz Cupak, Krzysztof Urbanik (70' Łukasz Startek), Kamil Kobylarz (65' Piotr Jarosz) - Wojciech Sobiło, Artur Łuczak. Rezerwa: Mateusz Pawłowski.
 Mecz 6 kolejki rozegramy na własnym stadionie 9 Września (Sobota) o godzinie 16:00. Zmierzy się z rezerwami Stal Stalowa Wola PSA. Serdecznie juz dzisiaj zapraszamy.