Transfery i sparingi. (Aktualizacja 24 Marzec, godz 9:45)

Runda wiosenna sezonu 2016/17 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej rozpoczyna 26 Marca 2017r. Nasi rywale powoli rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu 2016/17. Zapraszamy więc do przeglądu formy jaką prezentują nasi V-ligowi rywale w meczach kontrolnych przed rundą wiosenną. Przedstawiamy wyniki, jak i transfery w danych klubach. Jak przed każdym sezonem nasza strona prowadzi takie informacje w jednym newsie. Zapraszamy do pomocy poprzez dodawanie komentarzy z informacjami. Pewne informacje o sparingach lub transferach proszę dodawać w komentarzach

Sparingi Klasa Okręgowa: KLIKNIJ TU'TAJ

Aktualizacja 24.03.2017r. Godzina 9:45

Transfery:

1.Sokół Sokolniki

• Przybyli: Sebastian Mandzelowski (Wisła Sandomierz), Paweł Kozieł (Słowianin Grębów), Wikor Rękas (Junior)
  • Ubyli: Cąpała Piotr (KS Żupawa), Ogrodnik Dariusz (OKS Wielowieś), Duma Radosław, Kowalski Hubert.

2.Stal II Stalowa Wola

• Przybyli:
  • Ubyli: Marcin Łyp (LZS Zdziary), Kacper Wojtusik (Słowianin Grębów), Kacper Watras (Słowianin Grębów).Paweł Ujda (Słowianin Grębów), Patryk Pamuła (Czarni Lipa), Maciej Jurek (Unia Skowierzyn), Patryk Machaj (LZS Zdziary)

3.Unia Nowa Sarzyna

• Przybyli: Gnatek Dominik ( Junior), Leja Oskar (Junior), Madej Michał (Junior), Wołoch Tomasz (Junior)

4.KP Zarzecze

• Przybyli: Kacper Maziarz (Junior), Patryk Góreczny (Junior), Krystian Madej (Bukowa Jastkowice),

5. Bukowa Jastkowice

• Przybyli:
  • Ubyli: Piotr Młynarczyk (Słowianin Grębów), Damian Sałek (LZS Zdziary), Paweł Słomiany (Stal Nowa Dęba), Krystian Madej (KP Zarzecze), Jarosław Szelest (San Kłyżów),

6. Olimpia Solo Pysznica

• Przybyli: Przemysław Bąk (Wznowił treningi),Tomasz Miętus (LZS Żabno), Marcin Warchoł (Słowianin Grębów),, Łukasz Wilk (Słowianin Grębów)
  • Ubyli:Konrad Mulawka (Zakończenie kariery), Robert Sudoł (SKS Racławice), Dawid Pawlik (San Rozwadów)

7.Strzelec Dąbrowica

• Przybyli: Damian Hajduk (Transdźwig Stale)
  • Ubyli: Tomasz Jata (Kolejarz Knapy)

8. OKS Mokrzyszów

• Przybyli: Dominik Wolak (Siarka II Tarnobrzeg).
  • Ubyli: Damian Laskowski (Słowianin Grębów)

9. LZS Jadachy

• Przybyli: Michał Marek (Siarka Tarnobrzeg), Kamil Gurdak (Płomień Chmielów)

10. Pogoń Leżajsk