Zapowiedź 18 kolejki: Górnovia Górno - LZS Zdziary.

W sobotę tj. 25 Marca 2016r. rusza runda rewanżowa w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Nasza drużyna uda się do Górna rozegrać mecz 18 Kolejki z miejscową drużyną Górnovii Górno. W rundzie jesiennej nasza drużyna zmierzyła się na własnym boisku z zawodnikami Górna i mecz zakończył się zwycięstwem Górnovii 1:2 (bramkę dla LZS-u strzelił Adam Cichoń).W sześciu spotkaniach sparingowych nasz sobotni rywal wygrał 5 spotkań (Plantator Nienadówka 3:0, Sokół Sokołów Młp. 5:0, Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:1, LKS Jasionka 4:0, ŁKS Łowisko 6:1) oraz 1 przegrał (KS Stobierna 2:3). W temacie kadry Górnovii Górno wiadomo, że z klubu odszedł bramkarz Paweł Tęcza do Zorzy Trzeboś. Po 17 kolejkach zawodnicy z Górna zajmują 11 pozycję z 21 punktami na koncie, nasza drużyna zajmuje 13 pozycję z 19 punktami – wygrana naszego LZS-u zapewni awans w ligowej tabeli. Obsada sędziowska: Mariusz Antosz (Główny), Daniel Sławek i Mariusz Koper (Asystenci). Zbiórka zawodników o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na początek rundy wiosennej!! Początek spotkania o godzinie 15:00, stadion w Górnie.

Skład Jesienny LZS Zdziary: Krzysztof Bogusz - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka, Piotr Urbanik, Adrian Smutek (80' Łukasz Startek) - Juliusz Cupak, Rafał Gruszczyk (68' Wojciech Tofil), Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Marcin Paprocki.  Rezerwa: Piotr Wojtas, Grzegorz Pytlak, Rafał Maziarz, Jakub Powęska, Paweł Szafran.

Sobota 25 Marzec 2017r.

• Górnovia Górno - LZS Zdziary 0:1 (0:1) Dariusz Gąsiorowski

Niedziela 26 Marzec 2017r.

• Sokół Kamień - Unia Nowa Sarzyna godz.14:00
  • OKS Mokrzyszów - Unia Skowierzyn godz.14:00
  • Olimpia Solo Pysznica - Strzelec Dąbrowica godz.14:00
  • Bukowa Jastkowice - Wisan Skopanie godz.14:00