Zapowiedź 7 kolejki: Stal Nowa Dęba - LZS Zdziary.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Już jutro tj. Sobota 16 września 2023r. o godzinie 16:00, LZS Zdziary zmierzy się na wyjździe w Nowej Dębie z miejscową drużyna Stal Nowa Dęba w meczu 7. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W rozegranych 6 kolejkach nasz przeciwnik zdobył 4 punktów i obecnie zajmuje 11 pozycje w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Stal zremisowała na wyjeździe z Transdźwigiem Stale 2:2. W spotkaniach z poprzedniego sezonu na wyjeździe wygraliśmy 0:3 (Michał Madej, Kamil Kobylarz, Jan Madej), u siebie przegraliśmy 0:2.
 Nasz zespół po rozegranych 6 kolejkach zajmuje 5 pozycje z 10 punktami. Trzy wygrane, jeden remis w ostatnim spotkaniu z rezerwami Stali Stalowa Wola i dwie porażka to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej.
Kto zwycieży w meczu 7 kolejki? Czy nasza drużyna pokona Stal Nowa Dęba? I zwycieży po raz drugi na wyjeździe? O tym przekonamy się już jutro o godzinie 16:00 na stadionie w Nowej Dębie. Serdecznie zapraszamy!!