Zapowiedź 5 kolejki: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Już jutro tj. Środa 6 września 2023r. o godzinie 17:00, LZS Zdziary zmierzy się na wyjeździe z MZKS Pogoń Leżajsk, w meczu 5. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W pierwszych rozegranych 4 kolejkach nasz przeciwnik zdobył 9 punktów i obecnie zajmuje 4 pozycje w ligowej tabeli. Trzy zwyciestwa- 5:1 Stal II Stalowa Wola,1:3 Stal Nowa Dęba,1:3 Transdźwig Stale oraz jedna porażka 0:1 ze spadkowiczem z IV Ligi Sokołem Nisko.
 Nasz zespół po czterech rozegranych kolejkach zajmuje 4 pozycje z 9 punktami. Trzy wygrane i jedna porażka to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej. W ostatnim meczu zwyciężyliśmy z Jeziorakiem Chwałowice 3:1.
Kto zwycieży w meczu 5 kolejki? Czy nasza drużyna pokona dobrze spisujaca sie w obenym sezonie drużynę Pogoni? A moze spotkanie zakończy sie remisem o tym przekonamy sie juz jutro o godzinie 17:00 na boisku w Jelnej. Zapraszamy!!