3 Kolejka: Sparta Jeżowe - LZS Zdziary 3:1.
PIERWSZA PORAŻKA, SPARTA ZWYCIĘSKA
Dzisiejszego dnia nasz zespół rozegrał mecz 3 kolejki w meczu wyjazdowym przegrywamy 3:1 z KS Sparta Jeżowe. Od 6 minuty graliśmy w osłabiebiu po czerwonej kartce dla bramkarza Patryka Drzymały. W 55 minucie zawodnik Sparty dostaje czerwona kartke i siły sie wyrównuja.
Bramkę dla LZS-u zdobył
 Piotr Wojtas (asysta Piotr Jarosz)
Skład: Patryk Drzymała - Damian Sałek, Jerzy Gnidec (45' Krystian Tabaka), Krzysztof Urbanik (50' Łukasz Startek), Juliusz Cupak (55' Szymon Kochowski), Mateusz Pawłowski (45' Piotr Jarosz), Kamil Konylarz (6' Krzysztof Płoskoń) Radosław Wojtas (60' Piotr Wojtas), Przemek Siudak (70' Rafał Gruszczyk), Wojciech Sobilo, Artur Łuczak.
Rezerwa: Patryk Machaj, Jakub Cieśla.
 Mecz 4 kolejki rozegramy na własnym stadionie 2 Września (Sobota) o godzinie 11:00. Zmierzy się z Jeziorak Chwałowice. Serdecznie juz dzisiaj zapraszamy.