Zapowiedź 3 kolejki: Sparta Jeżowe - LZS Zdziary.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 W najblizszą niedzielę 27 Siepnia 2023r. o godzinie 17:00, LZS Zdziary zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Spartą Jeżowe, w meczu 3. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W pierwszych dwóch kolejkach w Klasie Okręgowej nasz przeciwnik przegrał 0:3 ze spadkowiczem z IV Ligi Sokołem Nisko oraz 4:1 z Transdźwigiem Stale. W rozegranym w środę meczu 1/8 Pucharu Polski Sparta zwycieżyła na wyjeździe z Łęgiem Stany 0:5. W 1/16 zwyciężyła w pojedynku derbowym z GKS Groble 1:2.
 Nasz zespół w pierwszej kolejce na wyjeździe wygrał z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 1:2. W minionym tygodniu w drugiej kolejce wygraliśmy 6:2 z KS Jarocin po bramkach: Wojciecha Sobiło x2, Radosława Wojtas x2, Artura Łuczaka i Kamila Kobylarza.