Zapowiedź 4 kolejki: LZS Zdziary - Jeziorak Chwałowice.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Już jutro tj. Sobota 2 września 2023r. o godzinie 11:00, LZS Zdziary zmierzy się na własnym boisku z beniaminkiem Jeziorakiem Chwałowice, w meczu 4. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W pierwszych trzech kolejkach w Klasie Okręgowej nasz przeciwnik zdobył 1 punkt i obecnie zajmuje 13 pozycje w ligowej tabeli. Jeziorak przegrał 0:2 z Stal Nowa Dęba oraz 3:0 ze spadkowiczem z IV Ligi Sokołem Nisko oraz w ostatnim meczu zremisował 1:1 z Transdźwigiem Stale.
 Nasz zespół po trzech rozegranych kolejkach zajmuje 6 pozycje. Dwie wygrane i porażka w ostatniej kolejce z Sparta Jeżowe 3:1 to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej.
Kto zwycieży w meczu 4 kolejki? Czy Jeziorak odniesie pierwsze zwyciestwo w Klasie Okręgowej? A moze to LZS wróci na zwycięski tor i wygra mecz. O tym przekonamy sie już jutro o godzinie 11:00 na stadionie w Zdziarach. Zapraszamy!!