1/8 Pucharu Polski: Słowianin Grębów - LZS Zdziary 0:6.

Wczorajszego dnia nasza drużyna rozegrała mecz w 1/8 Pucharu Polski na Szczeblu Podokręgu Stalowa Wola. Mecz wygrał nasz LZS aż 0:6, a przeciwnikiem była drużyna Słowianina Grębów. Od początku spotkania nasz LZS przejął inicjatywę i stwarzał co chwilę akcję bramkową, lecz mimo to raził kiepską skutecznością – wynik mógłby być naprawdę wysoki. Pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Urbanik po dośrodkowaniu Rafała Gruszczyka, chwilę później na 0:2 podwyższył ładnym strzałem pod poprzeczkę Radosław Wojtas. Do przerwy wynik 0:2. Na początku drugiej połowy Marcin Węgliński strzela po indywidualnej akcji bramkę na 3:0. Nasz zespół rozgrywał bardzo dobre spotkanie, gospodarze nie zagrażali w ogóle bramce naszego bramkarza. Czwartą bramkę po nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem Słowianina zdobył Krzysztof Urbanik. Na 0:5 podwyższył Marcin Węgliński który wykorzystał błąd bramkarza. Ostatni cios zadał Marcin Paprocki, który strzelił 6 bramkę, a sam dobrze wie ile w tym meczu mógł strzelić . Nasz zespół po tym spotkaniu awansował do ¼ pucharu, a tam czekają takie drużyny jak: Stal Nowa Dęba, Unia Nowa Sarzyna, Stal II Stalowa Wola, Olimpia Solo Pysznica, Unia Skowierzyn, Jeziorak Chwałowice, Strzelec Dąbrowica. Mecz ¼ rozegrany zostanie 14 Października.

Słowianin Grębów - LZS Zdziary 0:6 (0:2)

Bramki:

0:1 Urbanik Krzysztof (asysta Gruszczyk Rafał)

0:2 Wojtas Radosław (asysta Cichoń Adam)

0:3 Węgliński Marcin

0:4 Urbanik Krzysztof

0:5 Węgliński Marcin

0:6 Paprocki Marcin (asysta Urbanik Krzysztof)

Skład: Płoskoń Krzysztof - Startek Łukasz, Węgliński Krzysztof, Smutek Adrian, Urbanik Wojciech - Gruszczyk Rafał (65' Cichoń Paweł), Urbanik Krzysztof, Cichoń Adam, Węgliński Marcin - Paprocki Marcin, Wojtas Radosław (58' Tofil Wojciech).

Sędziował: Mariusz Złotek.

Widzów: ok. 80.

IV Runda Pucharu Polski 23 Wrzesień 2015r.

• KS Podwolina - Stal Nowa Dęba 0:5
  • Strzelec Dąbrowica - Wisan Skopanie 6:1
  • Rotunda Krzeszów - Unia Nowa Sarzyna 1:7
  • Unia Skowierzyn - Sokół Sokolniki 2:1
  • KP Zarzecze - Stal II Stalowa Wola 1:2
  • Olimpia Solo Pysznica - OKS Mokrzyszów 3:0 vo.