1/4 Pucharu Polski: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 1:2.

Niestety po porażce w dzisiejszym meczu w 1/4 Pucharu Polski z Unią Nowa Sarzyna nasz zespół odpadł z dalszej rywalizacji turniejowej. Mecz stał na bardzo dobrym V ligowym poziomie. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1 i potrzebna była dogrywka, w której to Unici strzelili bramkę dającą im awans do 1/2 - półfinałów. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Rafał Gruszczyk po podaniu Adama Cichoń. Nasz zespół także miał swoje szanse na zdobycie bramki, niestety niewykorzystane. Swoje sytuacje zmarnował Gruszczyk, Urbanik, Cichoń i Tofil. Po dobrym meczu odpadamy z Pucharu Polski. Teraz przed naszymi zawodnikami także ciężkie spotkanie z Liderem naszej Ligi drużyną Stali Gorzyce już w najbliższą sobotę o godzinie 15:00 na boisku w Zdziarach. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 1:2 (1:1) pd.

1:0 23' Rafał Gruszczyk

1:1 33' Andrzej Sobota

1:2 115' Krystian Błajda

Skład: Krzysztof Płoskoń (60' Mateusz Siembida) - Łukasz Pachla (115' Jakub Powęska), Łukasz Startek, Wojciech Urbanik (52' Paweł Cichoń) - Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk, Radosław Wojtas - Marcin Paprocki (70' Marcin Węgliński), Piotr Wojtas (65' Wojciech Tofil).

Pozostałe Wyniki:

Olimpia Solo Pysznica - Stal II Stalowa Wola 5:2 pd.

Jeziorak Chwałowice - Unia Skowierzyn 3:2

Strzelec Dąbrowica - Stal Nowa Dęba 5:3