Remis w ostatnim sparingu ze Stalą Gorzyce.

Remis w  ostatnim sparingu ze Stalą Gorzyce.

Wczorajszego dnia nasza drużyna rozegrała ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem 2016/17 który rusza już w najbliższy weekend. Przeciwnikiem podopiecznych Pawła Szafrana była drużyna Stali Gorzyce beniaminka IV Ligi. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Dla naszego LZS-u strzelali: Marcin Paprocki, Krzysztof Urbanik oraz Wojciech Tofil natomiast dla Stali: Grzegorz Szymanek x2 (nowy zawodnik ostatnio Bukowa Jastkowice) oraz Mateusz Leśniowski. W naszym zespole brakło dzisiaj większości zawodników z konieczności wystąpić musiał trener Paweł Szafran. W sobotę nasz zespół o godzinie 11:00 zagra mecz 1 kolejki z beniaminkiem Górnovią Górno na własnym stadionie serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

Stal Gorzyce - LZS Zdziary 3:3 (3:3)

1:0 Grzegorz Szymanek

2:0 Grzegorz Szymanek

2:1 Marcin Paprocki (asysta Wojciech Tofil)

2:2 Krzysztof Urbanik

2:3 Wojciech Tofil

3:3 Mateusz Leśniowski

Skład: Wojciech Urbanik - Adrian Smutek, Paweł Szafran, Mariusz Pchełka, Grzegorz Pytlak - Radosław Wojtas, Juliusz Cupak, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Wojciech Tofil, Marcin Paprocki.

Powiązana galeria: