Przegrana z Olimpią Solo Pysznica w sparingu.

W dzisiejszym sparingu przegrywamy 2:5 z drużyną Olimpii Solo Pysznica. Wynik jednak nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, nasz zespół miał kilka sytuacji na zdobycie bramki jednak szwankowała skuteczność. Zawodnicy Olimpii wykorzystali nasze błędy w obronie i strzelili o trzy bramki więcej. W Pysznicy testowany po raz pierwszy był nasz były zawodnik Paweł Kutyła(Dida). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Adrian Smutek i Wojciech Tofil. Kolejny raz w naszej drużynie zagrał Patryk Machaj, który prawdopodobnie zasili nasz zespół.

Kolejny sparing rozegramy na wyjeździe w Krzeszowie, z miejscową drużyną Rotundy Krzeszów w najbliższą sobotę 4 Lutego 2017r. o godzinie 15:00.

LZS Zdziary - Olimpia Solo Pysznica 2:5 (1:3)

0:1 Wojciech Sobiło

0:2 Piotr Krawiec

1:2 Adrian Smutek

1:3 Kamil Dybka

2:3 Wojciech Tofil

2:4 Wojciech Sobiło

2:5 Patryk Tur

Skład LZS Zdziary: Mateusz Siembida (46' Mariusz Paprocki) - Łukasz Pachla (25' Wojciech Tofil), Juliusz Cupak (46' Krzysztof Urbanik), Patryk Machaj, Grzegorz Pytlak (40' Piotr Urbanik), Krzysztof Węgliński - Radosław Wojtas (80' Grzegorz Pytlak), Marcin Łyp, Adrian Smutek - Piotr Wojtas, Dariusz Gąsiorowski.

Sędziował: Tadeusz Myszka.

Widzów: ok.30.