17 Kolejka: LZS Zdziary - Słowianin Grębów 1:0.

Zawodnicy Trenera Jacka Gajewskiego nie zwalniają tempa. Po niespodziewanej wygranej z vice liderem Unia Nowa Sarzyna jej ofiarą padł kolejny zespół, tym razem Słowianina Grębów. W słoneczne popołudnie nasz LZS ograł gości 1:0. Bramkę na wagę trzech strzelił w 13 minucie Juliusz Cupak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową umieścił piłkę w bramce. Nasz zespół miał kilka groźnych sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak brakowało skuteczności lub dobrze bronił bramkarz Słowianina. Po tym zwycięstwie awansowaliśmy na 3 pozycję w lidze. Niestety w kolejnym meczu nie zagra Wojciech Urbanik, który obejrzał dzisiaj 4 żółtą kartkę. Kolejne spotkanie nasi zawodnicy rozegrają na wyjeździe z OKS Mokrzyszów w najbliższą niedzielę. Więcej o meczu w kolejnym newsie.

Juniorzy wygrali swój mecz pokonując drużynę Słowianina Grębów 4:2. Bramki zdobyli Grzegorz Pytlak x2, Konrad Kuziora i Mateusz Poweska.

LZS ZDZIARY - SŁOWIANIN GRĘBÓW 1:0 (1:0)

Bramka:

1:0 13 minuta Juliusz Cupak (asysta Radosłąw Wojtas)

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Juliusz Cupak - Wojciech Urbanik (36' Marcin Węgliński), Adam Cichoń, Rafał Gruszczyk (55' Wojciech Tofil), Krzysztof Urbanik - Radosław Wojtas, Krzysztof Spyrka (76' Piotr Wojtas - 84' Adrian Smutek) Rezerwa: Krzysztof Bogusz.

Żółte Kartki: Wojciech Urbanik, Łukasz Startek, Radosław Wojtas.

Sędziował: Mariusz Myszka.

Widzów: ok.120

Pogoń Leżajsk - Unia Nowa Sarzyna 0:0

Stal Gorzyce - San Wrzawy 2:0 (Mateusz Leśniowski 52' k., 89')