Zapowiedź 9 kolejki: Pogoń Leżajsk - LZS Zdziary.

Już jutro tj. Sobota 1 października 2022r. nasza drużyna uda się na spotkanie wyjazdowe do Przychojca, aby rozegrać mecz 9 kolejki Keeza Klasy Okręgowej. Przeciwnikiem będzie drużyna Pogoni Leżajsk. Mecz ze względu na remont boiska w Leżajsku jest rozegrany w Przychojcu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00. Zbiórka zawodników 10:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Chamera (Główny), Łukasz Kijak i Bartosz Pioterczak (Asystenci).

Pogoń Leżajsk po 8 kolejkach zajmuje 6 pozycję z 15 punktami na koncie, taki sam dorobek punktów ma nasza drużyna. W ostatniej kolejce nasz rywal przegrał z Transdźwigiem Stale 2:1. Wcześniej dwa razy Pogoń przegrała w 1 kolejce z rezerwami Stali Stalowa Wola oraz w 6 kolejce z Stal Nowa Dęba 2:1. W spotkaniach z poprzedniego sezonu z naszym sobotnim rywalem wygraliśmy 0:1 w Leżajsku bramkę strzelił Piotr Wojtas oraz u siebie zremisowaliśmy 0:0. Jak będzie tym razem ? Kto zwycięży w meczu 9 kolejki ?? Czy nasza drużyna po dwóch porażkach z rzędu wróci na zwycięską ścieżkę?? O tym przekonamy się już jutro !! Serdecznie zapraszamy na stadion do Przychojca o godzinie 11:00 !!

Kolejka 9
Junior Zakrzów