8 Kolejka: LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 0:3.

W meczu 8 kolejki Keeza Klasy Okręgowej zmierzyliśmy się na własnym stadionie z rezerwami Stali Stalowa Wola. Niestety mecz ten przegraliśmy 0:3 tracąc trzy bramki w drugiej połowie. Dla naszego zespołu była to trzecia porażka w obecnym sezonie.

Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą sobotę 1 Października na wyjeździe w Przychojcu z drużyną Pogoni Leżajsk. Początek spotkania o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy !!

LZS Zdziary - Stal II Stalowa Wola 0:3 (0:3)

0:1 55' Maciej Wojtak

0:2 73' Mateusz Książek

0:3 87' Mateusz Książek

Żółte karki: 29' Rafał Gruszczyk, 56' Patryk Machaj, 62' Damian Sałek - 29' Dawid Naslyan.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała (46' Krzysztof Płoskoń) - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Patryk Machaj, Łukasz Startek (65'Mariusz Pchełka)- Rafał Gruszczyk (70' Piotr Wojtas), Michał Madej, Przemek Siudak (60' Kamil Kobylarz), Adam Cichoń (65' Jan Madej) - Radosław Wojtas (80' Juliusz Cupak), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krystpin Białas.

Skład Stal II Stalowa Wola: Tomasz Wietecha - Maciej Krajanowski, Igor Fedejko, Mateusz Książek (88' Mikołaj Burdzy), Patryk Marut, Dawid Naslyan, Wiliams Omuru (85' Bartłomiej Maj), Mateusz Pawłowski, Mariusz Stelmach, Maciej Wojtak, Kacper Ziółkowski. Rezerwa: Adrian Czyż, Łukasz Konefał, Filip Iskra, Paweł Wojtusik.

Sędziował: Grzegorz Tutka.
Asystenci: Grzegorz Cichoń, Stanisław Mazgaj.

Kolejka 8
Transdźwig Stale