Zapowiedź 25 Kolejki: Azalia Wola Zarczycka - LZS Zdziary.

W 24 kolejce Keeza Klasy Okręgowej w Podokręgu Stalowa Wola nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z drużyną Azalii Wola Zarczycka. Już w najbliższą sobotę, 20 Maja 2023r. o godzinie 11:00.

Obsada sędziowska: Ciak, Kostyra A., Woźny.

LZS Zdziary zajmują 3. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej, mają na koncie 50 punkty (16 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek) i 8 punktów straty do lidera, Sokoła Kamień oraz tyle samo punktów co drugie rezerwy Stali Stalowa Wola. W rozegranej 24 kolejce LZS przegrał 0:3 z Pogonią Leżajsk. Przed naszą drużyną spotkanie z drużyną Azalli Wola Zarczycka, która jest na 7. pozycji z dorobkiem 41 punktów (13 zwycięstw, 2 remisy i 9 porażek). W ostatniej kolejce Azalia wygrała 0:1 z Transdźwigiem Stale. W rundzie jesiennej nasz zespół wygrał 3:1 na własnym stadionie po bramkach Michała Madeja i dwóch Wojciecha Sobiło.

Jak będzie teraz ?? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 20 Maja 2023r. o godzinie 11:00 na stadionie w Woli Zarczyckiej !! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!