25 Kolejka: Azalia Wola Zarczycka - LZS Zdziary 0:2.

We wczorajszym meczu 25 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej wygrywamy 0:2 z Azalią Wola Zarczycka po bramkach w 36 minucie Krzysztofa Urbanika, który zmienił lot piłki wstrzelonej przez Przemka Siudaka w pole karne oraz solowej akcji Przemka w 71 minucie, który pięknym strzałem w okienko bramki pokonał bramkarza gospodarzy. W meczu 26 kolejki zmierzymy się na własnym stadionie z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 27 Maja 2023r. (Sobota) o godzinie 16:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

Azalia Wola Zarczycka - LZS Zdziary 0:2 (0:1)

Bramki:

0:1 36' Krzysztof Urbanik (asysta Przemek Siudak)

0:2 71' Przemek Siudak

Żółte kartki: 38' Kamil Kmiotek, 80' Adrian Halwa - 32' Jerzy Gnidec.

Czerwona kartka: 85' Kamil Kmiotek.

Skład Azalia Wola Zarczycka: Damian Albrycht - Dawid Bieniasz (75' Adrian Zagaja), Mateusz Florek (70' Patryk Siwiec), Paweł Florek, Adrian Halwa, Paweł Kłos (60' Andrzej Sobota), Kamil Kmiotek, Norbert Podolak, Damian Rataj (88' Patryk Perlak), Mateusz Rutyna, Mikołaj Sypek. Rezerwa: Dominik Perlak.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Łukasz Startek, Jerzy Gnidec, Konrad Jandziński, Krzysztof Urbanik - Juliusz Cupak, Adam Cichoń, Kamil Kobylarz (61' Jan Madej), Przemek Siudak (83' Piotr Jarosz) - Radosław Wojtas (70' Rafał Gruszczyk), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Paweł Szafran, Piotr Wojtas.

Sędziował: Maksymilian Ciak.