Zapowiedź 24 Kolejki: LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk.

W 24 kolejce Keeza Klasy Okręgowej w Podokręgu Stalowa Wola nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Leżajsk. Już w najbliższą sobotę, 13 Maja 2023r. o godzinie 16:30.

Obsada sędziowska: Kijak, Mulawka S., Krawiec.

LZS Zdziary zajmują 2. miejsce w tabeli Klasy Okręgowej, mają na koncie 50 punkty (16 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek) i 5 punktów straty do lidera, Sokoła Kamień. W rozegranej w środę zaległej kolejce LZS wygrał 2:0 z Sokołem Kamień po golach Radosława Wojtasa i Adama Cichonia. Przed naszą drużyną spotkanie z drużyną Pogoni Leżajsk, która jest na 6. pozycji z dorobkiem 40 punktów (11 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek). W ostatniej kolejce Pogoń zremisowała 2:2 z Transdźwigiem Stale.  W rundzie jesiennej nasz zespół zremisował 1:1 na wyjeździe z naszym rywalem po bramce Kamila Kobylarza.

Jak będzie teraz ?? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę 13 Maja 2023r. o godzinie 16:30 na stadionie w Zdziarach!! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!