22 Kolejka: LZS Zdziary - Sokół Kamień 2:0.

W zaległym spotkaniu rozegranym w środę 10 Maja 2023r. wygrywamy z liderem Sokołem Kamień 2:0. Wynik w 4 minucie otworzył Radosław Wojtas, który strzelił bramkę z rzutu karnego. Wynik na 2:0 w 23 minucie podwyższył Adam Cichoń. Brawo drużyna za walkę w tym meczu i zrehabilitowanie się za porażkę w meczu z rezerwami Stali.

LZS Zdziary - Sokół Kamień 2:0 (2:0)

Bramki:

1:0 4' Radosław Wojtas (Rzut karny)

2:0 23' Adam Cichoń

Żółte kartki: 56' Przemek Siudak, 74' Łukasz Startek - 24' Dominik Podstawek, 36' Patryk Wiatr, 56' Kacper Piechniak, 75' Marcin Dec.

Skład LZS Zdziary: Patryk Drzymała - Damian Sałek, Łukasz Startek, Jerzy Gnidec - Przemek Siudak, Kamil Kobylarz (86' Piotr Jarosz), Rafał Gruszczyk(75' Patryk Machaj), Juliusz Cupak, Adam Cichoń (89' Kryspin Białas), Radosław Wojtas (70' Szymon Kochowski), Wojciech Sobiło. Rezerwa: Konrad Kłodnicki, Krzysztof Płoskoń, Konrad Jandziński, Paweł Szafran, Piotr Wojtas.

Skład Sokół Kamień:  Maciej Siudak - Adrian Piekut, Marcin Dec, Tomasz Konefał, Artur Łuczak (50' Krzysztof Smusz), Kacper Piechniak, Dominik Podstawek, Maciej Rurak (62' Krystian Błajda), Dominik Story, Antoni Synoś (62' Grzegorz Rychel), Patryk Wiatr (50' Eryk Sarzyński). Rezerwa: Dawid Bajek, Dominik Bednarz, Grzegorz Piela, Marek Story.

Sędziował: Marek Witoń.