Zapowiedź 1 kolejki: Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary.

Już w najbliższą niedzielę tj. 13 sierpnia o godzinie 11:00 na w spotkaniu wyjazdowym do Tarnobrzega zainaugurujemy sezon 2023/2024 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej!

Naszym rywalem będzie drużyna rezerw Siarki Tarnobrzeg. W poprzednim sezonie zawodnicy LZS-u z najbliższym rywalem wygrali raz: 0:3 na wyjeździe u siebie przegrali 0:4. W dwóch spotkaniach sparingowych podopieczni trenera Pawła Szafrana wygrali dwa razy 1:4 z rezerwami Stali Stalowa Wola i 3:2 z Płomień Trzydnik Duży.

Do naszego zespołu dołączyło trzech zawodników Krystian Tabaka (Sokół Nisko), Artur Łuczak (Sokół Kamień) i Mateusz Pawłowski (Stal II Stalowa Wola). Z klubu odszedł Jan Madej (Stal II Stalowa Wola) i Kryspin Białas (Płomień Trzydnik Duży).

Miejmy nadzieję, że solidnie prezentujący się w przedsezonowych sparingach LZS będzie w stanie powalczyć o pierwsze ligowe punkty już w pierwszej kolejce! Początek spotkania na boisku w Tarnobrzegu przy ul. Zwierzynieckiej godzina 11:00. Zbiórka zawodników godzina 10:00. Serdecznie zapraszamy !!

Obsada sędziowska: Artur Kostyra (Główny), Mariusz Kostyra, Czubat (Asystenci).

Kolejka 1
KS Jarocin