1 Kolejka: Siarka II Tarnobrzeg - LZS Zdziary 1:2.

W meczu inauguracyjnym sezon 2023/24 w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej wygrywamy z rezerwami Siarki Tarnobrzeg 1:2. Wynik meczu otworzył zawodnik Siarki, który w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem nie dał mu szans i wykorzystał błąd w naszej obronie. Bramkę na 1:1 strzelił Artur Łuczak po podaniu od Konrada Jandzińskiego. W drugiej połowie wynik ustalił Artur Łuczak po podaniu od Krzysztofa Urbanika strzelając bramkę na 1:2. Mecz 2 kolejki będzie spotkaniem derbowym z KS Jarocin w najbliższą sobotę 19 Sierpnia o godzinie 14:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy !!

SIARKA II TARNOBRZEG - LZS ZDZIARY 1:2 (1:1)

1:0 zawodnik Siarki

1:1 Artur Łuczak (asysta Konrad Jandziński)

1:2 Artur Łuczak (asysta Krzysztof Urbanik)

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Damian Sałek, Jerzy Gnidec, Juliusz Cupak, Konrad Jandziński - Krzysztof Urbanik (68' Łukasz Startek), Przemek Siudak (65' Rafał Gruszczyk), Mateusz Pawłowski, Radosław Wojtas (75' Piotr Wojtas), Kamil Kobylarz - Artur Łuczak. Rezerwa: Konrad Kłodnicki.

Sędziował: Artur Kostyra.

Wyniki 1 kolejki: