Zapowiedź 1 kolejki: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna.

W najbliższą niedzielę 7 Sierpnia 2022r. nasza drużyna rozpocznie sezon 2022/23 w Stalowowolskiej Keeza Klasie Okręgowej. Mecz 1 kolejki zaplanowano na godzinę 12:00, a przeciwnikiem będzie drużyna Unii Nowa Sarzyna. Obsada sędziowska: Dominik Kozioł (Główny), Paweł Mulawka i Tomasz Woźny (Asystenci).

Zbiórka zawodników godzina 11:00.

Nasz niedzielny rywal przed sezonem 2022/23 został bardzo osłabiony. Większość - jak nie wszyscy zawodnicy z pierwszego zespołu odeszło do ligowych rywali. W naszym zespole zagra dwóch Unitów - Michał Madej i Jerzy Gnidec, którzy w poprzednim sezonie byli podstawowymi zawodnikami w swojej byłej drużynie. Po wynikach sparingowych Unii widać że ten zespół głównie zagra nowy sezon juniorami. W sparingach Unia przegrała pięć razy: 1:6 z ŁKS Łowisko, 3:6 Sokół Hucisko, 2:4 Francesco Jelna, 0:3 ŁKS Łowisko, 1:4 LKS Brzyska Wola. Wygrała dwa: 2:1 z Orłem Rudnik i 2:0 w ostatnim sparingu z Sokołem Hucisko. Nasza drużyna rozegrała cztery spotkania sparingowe w których dwa razy przegała: 8:0 z III Ligową Stalą Stalowa Wola i 3:0 z beniaminkiem IV Ligi Sokołem Nisko oraz dwa wygrała 0:5 z rezerwaami Stali Stalowa Wola i 9:2 z beniaminkiem A klasy - Klubem Sportowym Trenera Łukasz Kościelskiego. W naszej drużynie doszło do czterech transferów do klubu: Michał Madej, Jerzy Gnidec (Unia Nowa Sarzyna), Kamil Kobylarz (Sokół Nisko), Jan Madej (Rotunda Krzeszów) oraz treningi wznowił Szymon Kochowski.

• Z klubu odeszło trzech zawodników Grzegorz Słowik i Jakub Lebioda do Bukowej Jastkowice i Dawid Bąk do Orła Glinianki.

Jak nowy sezon rozpoczną podopieczni trenera Pawła Szafrana ? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę 7 Sierpnia o godzinie 12:00 na stadionie w Zdziarach!
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie w nowym sezonie 2022/23 !!

Kolejka 1
KS Jarocin