1 Kolejka: LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 7:0.

W meczu inauguracyjnym sezon 2022/23 wygrywamy w 1 kolejce 7:0 z Unią Nowa Sarzyna. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Piotr Wojtas 9', Rafał Gruszczyk 32', Krzysztof Urbanik 67', Jan Madej 75' i hattricka ustrzelił Wojciech Sobiło 74',86',88'.

Gratulujemy Jankowi pierwszej oficjalnej bramki w barwach LZS-u i liczymy na kolejne.

Debiut także w oficjalnym meczu zaliczyli Kamil Kobylarz i Michał Madej.
Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą niedzielę 14 Sierpnia 2022r. na własnym stadionie z beniaminkiem drużyną KP Tanew Wólka Tanewska o godzinie 16:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy wszystkich kibiców !!

LZS Zdziary - Unia Nowa Sarzyna 7:0 (2:0)

1:0 9' Piotr Wojtas
2:0 32' Rafał Gruszczyk
3:0 67' Krzysztof Urbanik
4:0 74' Wojciech Sobiło
5:0 75' Jan Madej
6:0 86' Wojciech Sobiło
7:0 88' Wojciech Sobiło
Żółta kartka: 33' Juliusz Cupak.
Sędziował: Dominik Kozioł.

Skład LZS Zdziary: Konrad Kłodnicki - Damian Sałek, Łukasz Startek, Krzysztof Urbanik - Juliusz Cupak (65' Jan Madej), Przemek Siudak, Radosław Wojtas, Michał Madej, Kamil Kobylarz, Rafał Gruszczyk (55' Mariusz Pchełka) - Piotr Wojtas (55' Wojciech Sobiło). Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Paweł Szafran, Szymon Kochowski.

Skład Unia Nowa Sarzyna: Przemysław Szczęch - Kamil Kucz, Piotr Kusy (76' Bartłomiej Karwacki), Sebastian Gnatek, Karol Weremiński, Xavier Rudziński, Michał Kusy, Dawid Półtorak, Kacper Jasiński, Oskar Mieleszko, Kacper Kostyra. Rezerwa: Wojciech Karwacki, Patryk Konior, Piotr Hanejko, Mateusz Węglarz.

Kolejka 1
KS Jarocin