KS Podwolina - LZS ZDZIARY 1:4

KS Podwolina - LZS ZDZIARY 1:4 (1:2)

Bramki: 39' Wojtas R., 43', 73' Urbanik K. i 62' Paprocki.

Skład: Bieniek - W.Urbanik (70' K.Węgliński), Pachla, Startek, Smutek (80' Wołoszyn)- A.Cichoń, K.Urbanik, Gruszczyk, Pająk (75' Piróg), R.Wojtas - Paprocki (75' Mika).

W meczu rozegranym na wyjeździe drużyna LZS Zdziary odniosła zasłużone zwycięstwo pokonując gospodarzy po bardzo dobrym meczu w wykonaniu gości.Od samego początku spotkania drużyna gości osiągnęła przewagę stwarzając sobie okazję do strzelenia bramek ,natomiast w 32’minucie po strzale zawodnika gospodarzy z około 20 metra i obronie bramkarza i dobitce zawodnika gospodarzy próbujący wybijać piłkę z lini bramkowej obrońca gości wbił sobie do bramki. Drużyna gości nie załamała się straconą bramką i dosyć szybko wyrównała po strzale z rzutu karnego za faul na Paprockim. Następna bramka padła po stałym fragmencie gry, dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową wykończył K.Urbanik. Na drugą połowę drużyna gości wyszła z jeszcze większym zaangażowaniem czego efektem był gol Paprockiego po sytuacji sam na sam, przelobował bramkarza,następna bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową K.Urbanika. Drużyna gospodarzy poza bramką nie stworzyła sobie sytuacji strzeleckich, bardzo dobrze zagrała cała drużyna gości niwelując akcje gospodarzy na 30 metrze od własnej bramki, i nie dała pograć gospodarzą odnosząc zasłużone zwycięstwo.