Gratulujemy awansu do Klasy Okręgowej !!

Serdecznie gratulujemy awansu do Klasy Okręgowej - Jeziorakowi Chwałowice - Mistrz Klasy A gr. 1, Sparcie Jeżowe - Mistrz Klasy A gr.2 i Klubowi Sportowemu Trenera Łukasza Kościeskiego Stalowa Wola za awans poprzez wygranie baraży z drużyną Francesco Jelna.

• Jeziorak Chwałowice - 1 miejsce, 55 punktów zdobytych w 26 kolejkach. 65 bramek strzelonych i 32 stracone.
  • Sparta Jeżowe - 1 miejsce, 52 punkty w 24 kolejkach. 60 bramek strzelonych i 31 straconych.
  • KSTŁK Stalowa Wola - 2 miejsce, 54 punkty w 26 kolejkach. 89 bramek strzelonych i 45 straconych. Wygrany dwu mecz barażowy z Francesco Jelna 2:3 na wyjeździe i 10:0 u siebie w Stalowej Woli.

Gratulacje raz jeszcze !! Widzimy się na boiskach Klasy Okręgowej w sezonie 2023/24 !!