Zapowiedź 13 Kolejki: Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary.

Już jutro tzn. w Sobotę 29 Października 2016r. Nasz zespół rozegra mecz 13 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej na wyjeździe z Jeziorakiem Chwałowice. Początek spotkania o godzinie 15:00, wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów o godzinie 13:00. Zbiórka zawodników w Chwałowicach o godzinie 14:00. Obsada Sędziowska: Mateusz Nowak (Główny), Igor Samołyk i Piotr Chmura (Asystenci). Jeziorak w ostatniej kolejce zremisował 1:1 z Wisanem Skopanie, nasza drużyna natomiast wygrała 3:1 z OKS Mokrzyszów. W spotkaniach z ubiegłego sezonu nasz zespół wygrał w Zdziarach z Jeziorakiem 2:1 (Bramki: Piotr Wojtas, Radosław Wojtas), na wyjeździe zremisowaliśmy 2:2 (Bramki: Marcin Paprocki x2). Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży ?? Przekonamy się już jutro na stadionie w Chwałowicach!! Zapraszamy !!

Jeziorak po 12 Kolejkach zajmuje ostatnią 18 pozycję w Ligowej Tabeli z dorobkiem 5 punktów. Jedno zwycięstwo (3:1 Stal II Stalowa Wola) i dwa remisy (1:1 Górnovia Górno i 1:1 Wisan Skopanie) pozostałe 9 spotkań zawodnicy z Chwałowic przegrali tracąc 38 bramek przy 11 strzelonych. Najlepszym strzelcem jest Mieczysław Ożóg i Krzysztof Oźga strzelcy 3 bramek.

Sobota 29 Październik 2016r.

• Jeziorak Chwałowice - LZS Zdziary

Niedziela 30 Październik 2016r.

• Unia Skowierzyn - LZS Jadachy
  • Słowianin Grębów - Górnovia Górno