Zapowiedź 12 Kolejki: LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów

Już jutro tj. Sobota 22 Października 2016r. nasza drużyna rozegra mecz 12 Kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej z drużyną OKS-u Mokrzyszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, dwie godziny wcześniej juniorzy LZS-u zmierzą się z juniorami Francesco Jelną. Obsada Sędziowska: Kijak Łukasz (Główny), Paweł Samołyk i Tadeusz Myszka (Asystenci). W ostatniej kolejce zawodnicy z Mokrzyszowa wygrali u siebie na boisku z Wisanem Skopanie 3:1, nasz LZS natomiast wygrał w Pysznicy z miejscową Olimpią 2:3. W spotkaniach z ubiegłego sezonu na własnym stadionie zwyciężyliśmy 5:1 (Paprocki Marcin x2, Wojtas Piotr x2, Urbanik Krzysztof), na wyjeździe przegraliśmy 1:0. OKS Mokrzyszów po 11 Kolejkach zajmuje 8 pozycję z 17 punkami na koncie, nasz zespół 14 miejsce z 13 punktami a więc wygrana tylko naszego LZS-u przybliży nasz zespół do miejsca zajmującego w pierwszej 10-ce. Najlepszym strzelcem OKS-u jest Konrad Tokarski strzelec 5 bramek, o jedno mniej trafienie zaliczył Sebastian Ozimek strzelec 4 bramek. Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 22 Październik 2016r.

• LZS Zdziary – OKS Mokrzyszów

Niedziela 23 Październik 2016r.

• Bukowa Jastkowice – Sokół Sokolniki
  • Unia Nowa Sarzyna – Olimpia Solo Pysznica