9 Kolejka: LZS Zdziary - Transdźwig Stale 3:1.

Wczorajsze spotkanie naszego zespołu w 9 kolejce zakończyło się kolejnym zwycięstwem 3:1 nad Transdźwigiem Stale. Od początku spotkania obie drużyny próbowały zdobyć szybko bramkę. Transdźwig w 5 minucie miał doskonałą okazję, jednak dobrze wybronił Płoskoń. Chwilę później groźną kontrę wyprowadził nasz zespół, lecz bez sukcesu. W grze naszego zespołu było dużo niedokładnych podań i brak pomysłu na grę, natomiast zawodnicy gości wyprowadzali groźne kontry. Pomimo to w 15 minucie nasza drużyna wychodzi na prowadzenie – Adam Cichoń dośrodkowuje w pole karne a tam niefortunnie interweniujący obrońca strzela bramkę samobójczą. W 36 minucie goście doprowadzają do wyrównania po ciekawie rozegranym stałym fragmencie gry. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W przerwiew szatni doszło do ostrej wymiany zdań między zawodnikami i na boisku od początku już było widać inne podejście naszego LZS-u do gry, gdyż to my zaczęliśmy dyktować jej warunki. W47 minucie po rzucie rożnym wychodzimy na prowadzenie 2:1. Dośrodkowanie Adama Cichonia dobrze wykorzystał Krzysztof Urbanik i strzałem głową pokonał bramkarza. W 64 minucie Krzysztof Urbanik strzela bramę na 3:1 – piękne uderzenie w górny róg bramki – bramka z tych "stadiony świata". Swoje szanse miał jeszcze Paprocki, Wojtas i Cichoń, niestety nieskuteczne. Adam strzelił bramkę, lecz w tej sytuacji sędzia odgwizdał spalonego pomimo, że kibice jak i nasi zawodnicy byli innego zdania. Zwycięstwo 3:1 po ciężkim i bardzo dziwnym meczu. Nasz zespół odniósł trzecie zwycięstwo pod rząd, a szóste w rundzie. Kolejny mecz nasz zespół rozegra 11 Października na wyjeździe z rezerwami Stali Stalowa Wola prawdopodobnie na boisku Sanu Rozwadów o godzinie 15:00. Jednak o tym meczu więcej w kolejnym newsie.

LZS Zdziary - Transdźwig Stale 3:1 (1:1)

Bramki:

1:0 15' Bramka samobójcza - Skowroński Adrian

1:1 36' Zawodnik Gości

2:1 47' Krzysztof Urbanik (Asysta Adam Cichoń)

3:1 65' Krzysztof Urbanik

Skład: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Łukasz Startek, Krzysztof Węgliński, Paweł Cichoń - Marcin Węgliński (73' Krzysztof Spyrka), Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (70' Wojciech Tofil).