10 Kolejka: Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 3:1.

Niestety porażką 3:1 zakończył się wczorajszy mecz naszego LZS-u z rezerwami Stali Stalowa Wola w 10 kolejce Stalowowolskiej Klasy Okręgowej. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Marcin Paprocki w 50 minucie. Nasza drużyna od 40 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza Krzysztofa Płoskonia. Przed naszą drużyną teraz kolejne ciężkie mecze, a pierwszy już w środę 14.10.2015 o godzinie 15:00 w ramach 1/4 Pucharu Polski. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Unia Nowa Sarzyna.

Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!!

Stal II Stalowa Wola - LZS Zdziary 3:1 (2:0)

Bramki:

1:0 23' Dawid Przezak

2:0 40' Dawid Przezak

2:1 50' Marcin Paprocki

3:1 75' Dawid Przezak

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla (71' Paweł Cichoń), Łukasz Startek (40' Jakub Powęska), Krzysztof Węgliński, Juliusz Cupak - Rafał Gruszczyk (72' Mariusz Pchełka), Radosław Wojtas, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik - Marcin Paprocki, Piotr Wojtas (55' Marcin Węgliński).

Skład Stal II Stalowa Wola: Patryk Drzymała - Mateusz Jagiełło, Michał Kachniarz, Szymon Kochowski, Konrad Kołodziej, Marcin Kowalski, Konrad Kuliś, Dawid Przezak, Kacper Siudak (60' Kamil Bąk), Mariusz Stelmach, Patryk Szcześniak (65' Radosław Rząd).

- 40' Krzysztof Płoskoń (LZS Zdziary)

Sędziował: Grzegorz Wilk.

Widzów: ok.80.

Miejsce: Stadion PKS San Rozwadów.