Zapowiedź 8 Kolejki: LZS Zdziary - Sokół Nisko.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Już jutro tj. Sobota 23 września 2023r. w samo południe o godzinie 12:00, LZS Zdziary zmierzy się na własnym stadionie w pojedynku derbowym Powiatu Niżańskiego z Sokołem Nisko w meczu 8. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W rozegranych 7 kolejkach nasz przeciwnik zdobył 15 punktów i obecnie zajmuje 2 pozycje w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Sokół wygrał z Transdźwigiem Stale 3:0. Bilans spotkań w obecnym sezonie to 5 zwyciestw i 2 porażki (Azalia Wola Zarczycka 2:1, Stal II Stalowa Wola). Bilans bramkowy 14:5.
 Nasz zespół po rozegranych 7 kolejkach zajmuje 5 pozycje z 13 punktami. Cztery wygrane, jeden remis i dwie porażka to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej. W ostatniej kolejce wygralismy 0:1 z Stal Nowa Dęba po bramce Juliusza Cupaka.
Kto zwycieży w meczu 8 kolejki? Czy nasza drużyna pokona Sokół Nisko w pojedynkuderbowym Powiatu Niżańskiego ? O tym przekonamy się już jutro o godzinie 12:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy!!