8 Kolejka: LZS Zdziary - Sokół Nisko 3:0.
SOKÓŁ ZWYCIEŻA I ZGARNIA 3 PUNKTY
W rozegranym wczorajszego dnia meczu derbowym Powiatu Niżańskiego nasza drużyna przegrała ze spadkowiczem z IV ligi Sokół Nisko 0:3. Do przerwy Sokół wygrywał 0:1 po bramce w 3 minucie Ivanhnenko. Wynik podwyższył w 60 minucie Stępień na 0:2, a na 0:3 wynik ustalił Ivanhnenko strzelając swoja drugą bramkę w tym meczu.
Skład: Konrad Kłodnicki - Juliusz Cupak, Konrad Jandziński, Krystian Tabaka (55' Jerzy Gnidec) - Przemek Siudak, Rafał Gruszczyk (55' Mateusz Pawłowski), Radosław Wojtas (75' Piotr Jarosz), Kamil Kobylarz (65' Piotr Wojtas), Adam Cichoń (70' Łukasz Startek), Wojciech Sobiło, Artur Łuczak. Rezerwa: Krzysztof Płoskoń, Mateusz Maślach.
 Mecz 9 kolejki rozegramy na wyjeździe z TS Transdźwig Stale w najbliższą sobotę 30 września o godzinie 12:30. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.