Zapowiedź 8 Kolejki: LZS Zdziary - Siarka II Tarnobrzeg.

Wszystkich kibiców piłki nożnej zapraszamy już jutro tj. Niedziela 9 Września 2018r. na mecz do Zdziar. Podopieczni trenera Pawła Szafrana w ramach 8 kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej zmierzą się z liderem rezerwami Siarki Tarnobrzeg. Spotkanie rozegrane zostanie o nie typowej godzinie bo o 12:00. Zbiórka zawodników o godzinie 11:00. Dwie godziny później swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów.

Obsada sędziowska: Damian Wrona (Główny), Grzegorz Cichoń, Krzysztof Ruła (Asystenci).

Siarka II Tarnobrzeg po 7 kolejkach zajmuje 1 miejsce z 18 punktami na koncie. Sześć wygranych i jedna przegrana w ostatniej kolejce z Sanem Kłyżów 0:1, to bilans naszego przeciwnika. Bilans bramkowy: 29:5. Najlepszym strzelcem Siarki jest: Paweł Mróz strzelec 7 bramek. Nasz zespół po 7 kolejkach zajmuje 7 pozycję z 12 punktami na koncie. W ostatniej kolejce wygraliśmy 0:5 z Rotundą Krzeszów.
Kto zwycięży w meczu 8 kolejki ?? Przekonamy się już jutro !! Godzina 12:00 Stadion w Zdziarach !! Serdecznie zapraszamy !!

Sobota 8 Wrzesień 2018r.

• LZS Jadachy - Sparta Jeżowe (16:00)
  • Stal Nowa Dęba - Pogoń Leżajsk (17:00)
  • Wiasan Skopanie - Retman Ulanów (17:00)

Niedziela 9 Wrzesień 2018r.

• LZS Zdziary - Siarka II Tarnobrzeg (12:00)
  • Sokół Kamień - San Kłyżów (16:00)
  • Słowianin Grębów - Rotunda Krzeszów (16:00)
  • Olimpia Pysznica - LKS Brzyska Wola (16:00)