8 Kolejka: LZS Zdziary - Siarka II Tarnobrzeg 1:1.

Wczorajszego dnia podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrali mecz 8 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Przeciwnikiem były rezerwy Siarki Tarnobrzeg wzmocnieni zawodnikami z kadry pierwszego zespołu. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, choć bramka uznana dla Siarki była kontrowersyjna. Dla naszego zespołu w 20 minucie bramkę strzelił Artur Kwiatkowski po podaniu od Damiana Sałka. Goście wyrównali w 75 minucie, a bramkę strzelił Paweł Mróz.

Kolejne spotkanie rozegramy na wyjeździe w najbliższą sobotę 15 Września z Sanem Kłyżów.

LZS Zdziary - Siarka II Tarnobrzeg 1:1 (1:0)