Zapowiedź 27 Kolejki: LZS Zdziary - Unia Skowierzyn.

Już jutro tj. sobota 12 Maja 2018r. Podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 27 Kolejki w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej, przeciwnikiem będzie Unia Skowierzyn. Początek spotkania o godzinie 16:00, dwie godziny wcześniej o 14:00 swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów.

Zbiórka zawodników w szatni o 15:00.

Obsada sędziowska: Tomasz Weber (Główny), Daniel Łój i Grzegorz Wilk (Asystenci).

Unia Skowierzyn po 26 kolejkach zajmuje ostatnią 18 pozycję z 12 punktami na koncie. W ostatniej kolejce zawodnicy Unii przegrali na własnym stadionie ze Stalą Gorzyce 6:0. Nasza drużyna w ostatniej kolejce przegrała z OKS Mokrzyszów 2:1 i po 26 kolejkach zajmuje 7 pozycję z 37 punktami na koncie. Najlepszym strzelcem w ekipie Unii jest Sylwester Malinowski i Przemysław Zając strzelcy 7 bramek. Bilans bramkowy: 19:93.

W meczu z poprzedniego sezonu w Skowierzynie nasz LZS wygrał 3:0, a bramki w tym meczu strzelił dwie Piotr Wojtas i Patryk Machaj.

Jak będzie tym razem ?? Przekonamy się już w Sobotę o 16:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy !!

27 Kolejka Klasa Okręgowa:

Sobota 12 Maj 2018r.

• LZS Zdziary - Unia Skowierzyn