26 Kolejka: LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 1:2.

W meczu 26 kolejki przegrywamy 1:2 z OKS Mokrzyszów tracąc bramkę w 92 minucie spotkania dającą zwycięstwo zawodnikom gości. Dla naszego zespołu bramkę strzelił w 18 minucie Dariusz Gąsiorowski.

Kolejny mecz 27 kolejki rozegramy w sobotę 12 Maja 2018 r. na własnym stadionie, a przeciwnikiem będzie Unia Skowierzyn. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 1:2 (1:0)

Bramki:

1:0 18' Dariusz Gąsiorowski (asysta Adam Cichoń)

1:1 78' Dominik Wolak

1:2 92' Adrian Stadnik

Żółte kartki: Marcin Łyp 80' - Michał Zasadni 6'.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Juliusz Cupak, Patryk Machaj - Marcin Łyp, Rafał Gruszczyk (65' Kacper Pchełka), Radosław Wojtas, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń - Dariusz Gąsiorowski (68' Wojciech Tofil), Piotr Wojtas (46' Konrad Mulawka). Rezerwa: Mariusz Paprocki.

Skład OKS Mokrzyszów: Robert Biało - Kacper Wolan, Damian Laskowski, Dominik Wolak, Damian Wolak, Michał Zasadni, Patryk Bałata (90' Piotr Szczytyński), Robert Rzepiela, Adrian Rodzeń, Kamil Szwed (80' Adrian Stadnik),Damian Prarat. Rezerwa: Tomasz Wolak.

Sędziował: Grzegorz Łącz.

26 Kolejka: Sobota 5 Maj 2018r.

• Stal Nowa Dęba - Strzelec Dąbrowica 3:2 (Marcin Szlęzak 21', Konrad Szypuła 67', Łukasz Malinowski 69' - Tomasz Polek 57',68')

Niedziela 6 Maj 2018r.

• LZS Zdziary - OKS Mokrzyszów 1:2 (Dariusz Gąsiorowski 18' - Dominik Wolak 78', Adrian Stadnik 92')
  • Unia Skowierzyn - Stal Gorzyce 0:6 (Nikodem Przepiórka 20', Grzegrz Szymanek 35', Mariusz Stelmach 55', Jakub Łuczakowski 58', Marcin Szeser 66', 81')
  • San Kłyżów - Sokół Sokolniki 2:3 (Jarosław Szelest 33', Jakub Siek 80' - Maciej Fietko 1',50', Marcin Chmiel 82')
  • Sparta Jeżowe - Sokół Kamień 2:3 (Piotr Szewczyk 81',87' - Mariusz Socha 45', Kamil Kobylarz 52', Maciej Rurak 67')
  • Górnovia Górno - Rotunda Krzeszów 2:3 (Michał Partyka 22', Rafał Radomski 41' - Radosław Fąfara 21', Damian Warchoł 29', Mariusz Warchoł 71')
  • KP Zarzecze - Bukowa Jastkowice 2:1 (Konrad Szuba 32',69' - Mikołaj Partyka 80')
  • Słowianin Grębów - Olimpia Pysznica 2:0 (Konrad Rak 7',30')