Zapowiedź 23 kolejki: Transdźwig Stale - LZS Zdziary.

Już w najbliższą niedziele 30 Kwietnia 2017r. podopieczni trenera Pawła Szafrana udadzą się na mecz wyjazdowy do Stali rozegrać mecz z miejscową drużyną Transdźwigu Stale. W rundzie jesiennej nasz LZS wygrał 3:0 po dwóch bramkach Piotra Wojtasa i jednym Juliusza Cupaka. Po 23 kolejkach zawodnicy Transdźwigu zajmują przedostatnie 17 miejsce z 16 punktami na koncie.. W ostatniej kolejce nasz niedzielny przeciwnik zremisował 0:0 z Wisanem Skopanie, nasza drużyna natomiast przegrała 1:3  z Pogonią Leżajsk. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 13:00, zbiórka zawodników o 12:00. Obsada sędziowska: Marcin Okleciński (Główny), Kłodnicki  i Skórski (Asystenci). Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na mecz do Stali !!

TAK BYŁO NA JESIENI:

LZS Zdziary - Transdźwig Stale 3:0 (1:0)

1:0 23' Juliusz Cupak

2:0 55' Piotr Wojtas 3:0

70' Piotr Wojtas

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Mariusz Pchełka (75' Jakub Powęska), Krzysztof Węgliński, Juliusz Cupak - Radosław Wojtas (82' Paweł Szafran), Krzysztof Urbanik, Piotr Urbanik, Adam Cichoń - Marcin Paprocki, Krzysztof Spyrka (46' Piotr Wojtas). Rezerwa: Grzegorz Pytlak.

Skład Transdźwig Stale: Mateusz Kuszaj - Dawid Cichoń, Dariusz Gąsiorowski, Marcin Pietrucha (80' Daniel Janeczko), Jakub Rzepiela (46' Tomasz Kopała), Artur Saja, Marcin Stępień, Sebastian Szlęk, Jakub Uznański, Marcin Wiącek (62' Dominik Polit), Mikołaj Ziemba (65' Łukasz Mróz). Rezerwa: Marcin Leptacz, Kamil Janeczko.

Już jutro tj. Niedziela 5 Czerwca 2016r. podopieczni trenera Jacka Gajewskiego udadzą się na mecz wyjazdowy do Chwałowic rozegrać mecz z miejscową drużyną Jezioraka Chwałowice. W rundzie jesiennej nasz LZS wygrał 2:1 po bramkach Radosława i Piotra Wojtas. Po 27 kolejkach zawodnicy z Chwałowic zajmują 12 pozycję z 28 punktami na koncie i cały czas walczą o utrzymanie się w Klasie Okręgowej. W ostatniej kolejce nasz niedzielny przeciwnik wygrał 1:3 z Wisanem Skopanie, nasza drużyna natomiast wygrała z Sokołem Kamień. Początek niedzielnego spotkania o godzinie 16:00, wcześniej swój mecz o godzinie 14:00 rozegrają juniorzy obu klubów. Obsada sędziowska: Wojciech Wolan (Główny), Grzegorz Cichoń i Wojciech Ciołek (Asystenci). Serdecznie już dzisiaj zapraszamy na mecz do Chwałowic !! (http://uniazdziary1955.futbolowo.pl)