22 Kolejka: LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk 1:3.

W 22 kolejce Stalowowolskiej Klasy Okręgowej zmierzyliśmy się na własnym stadionie z drużyną Pogoni Leżajsk. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 1:3. Bramkę dla naszego LZS-u strzelił Juliusz Cupak w 68 minucie spotkania, dla Pogoni Grzegorz Czarnecki w 29 minucie, Dominik Drożdżal 34 minucie i Bogusław Sierżęga w 62 minucie. Goście pewnie zasłużyli na wygraną wykorzystując nasze błędy w grze. Kolejne spotkanie już w najbliższy weekend na wyjeździe z Transdźwigiem Stale.

LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk 1:3 (0:2)

Bramki:

0:1 29' Grzegorz Czarniecki

0:2 34' Dominik Drożdżal

0:3 62' Bogusław Sierżęga

1:3 68' Juliusz Cupak

Żółte karki: Łukasz Pachla 36', Łukasz Startek 52', Mariusz Pchełka 63' - Grzgorz Czarniecki 44', Dominik Drożdżal 88'.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Damian Sałek, Patryk Machaj (75' Grzegorz Pytlak) - Juliusz Cupak, Marcin Łyp (35' Łukasz Startek), Krzysztof Urbanik, Mariusz Pchełka, Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski (60' Rafał Gruszczyk). Rezerwa: Mateusz Siembida, Marcin Węgliński.

Skład Pogoń Leżajsk: Mazur Dominik - Kusy Daniel, Bubiłek Piotr, Luft Krzysztof, Brudniak Patryk - Czarniecki Piotr(71' Borek Wojciech), Drożdżal Arkadiusz, Czarniecki Grzegorz(85' Bączek Łukasz), Sierżęga Bogusław, Drożdżal Dominik - Leja Robert. Rezerwa: Adrian Cich.

Sędziował: Łukasz Kijak.

Widzów: ok.150.

Wyniki 22 Kolejki:

• LZS Zdziary - Pogoń Leżajsk 1:3 (Juliusz Cupak - Grzegorz Czarniecki, Dominik Drożdżal, Bogusław Sierżęga)
  • Bukowa Jastkowice - Unia Nowa Sarzyna 1:1 (Łukasz Brzeziński - Arkadiusz Klocek)
  • Wisan Skopanie - Transdźwig Stale 0:0
  • KP Zarzecze - Sokół Kamień 1:1 (Mariusz Socha - Jacek Szuba)
  • Słowianin Grębów - Strzelec Dąbrowica 3:1 (Przemysław Bednarz x2, Piotr Młynarczyk - Kamil Polek)
  • Górnovia Górno - LZS Jadachy 1:4 (Marcin Tomczyk, Pająk Michał, Wilk Paweł, Tomasz Marek dla LZS-u)
  • Sokół Sokolniki - Unia Skowierzyn 9:1 (Marcin Chmiel x3, Marcin Szeser x2, Jakub Łuczakowski, Maciej Jarosz, Mateusz Surdy, Maciej Fietko - Przemysław Zając )
  • Stal II Stalowa Wola - Olimpia Solo Pysznica 2:7 (Bartłomiej Wasiluk x2 - Michał Uberman x2, Kamil Bąk, Wojciech Sobiło, Łukasz Bajgierowicz, Piotr Krawiec, Patryk Tur)
  • Jeziorak Chwałowice - OKS Mokrzyszów 1:1 (Krzysztof Oźga - Michał Kułaga)