Zapowiedź 18 Kolejki: LZS Zdziary - Stal Gorzyce.

W niedzielę 18 Marca 2018r. rusza runda rewanżowa w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej. Nasza drużyna zmierzy się na własnym stadionie z Liderem Klasy Okręgowej Stalą Gorzyce. W rundzie jesiennej nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z zawodnikami Stali i spotkanie zakończyło się porażką 1:0, tracąc bramkę w 87 minucie meczu. W czterech spotkaniach sparingowych nasz rywal osiągnął następujące wyniki: Stal Mielec Juniorzy 2:2 (Grzegorz Szymanek x2), Unia Nowa Sarzyna 1:3 (Patryk Tur), Sparta Dwikozy 6:1 (Szeser, Szymanek, Tur x2, Łuczakowski, Mytyk) i Stal Stalowa Wola Juniorzy 1:1 (Patryk Tur). W temacie kadry Stali wiadomo, że do klubu doszedł Patryk Tur (poprzednio Wisła Sandomierz) oraz z nieoficjalnych źródeł dwaj młodzieżowcy z Stali II Stalowa Wola - Kacper Wojtusik i Mariusz Stelmach. Po 17 kolejkach Stal zajmuje 1 pozycję z 44 punktami na koncie, nasza drużyna zajmuje 5 pozycję z 31 punktami. Obsada sędziowska: Rafał Sawicki (Główny), Koper i Sławek (Asystenci).

Zbiórka zawodników o godzinie 11:30.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na początek rundy wiosennej!!

Początek spotkania o godzinie 12:30, stadion w Zdziarach.

Sobota 17 Marzec 2018r. godz. 11:30

• Unia Skowierzyn - Sparta Jeżowe

Niedziela 18 Marzec 2018r.

• LZS Zdziary - Stal Gorzyce  godz. 12:30
  • Rotunda Krzeszów - Sokół Kamień godz. 14:00
  • Bukowa Jastkowice - Stal II Stalowa Wola godz. 14:00
  • Górnovia Górno - Pogoń Leżajsk godz. 14:00
  • KP Zarzecze - San Kłyżów godz. 14:00
  • Słowianin Grębów - Stal Nowa Dęba godz. 14:00
  • Olimpia Solo Pysznica - Sokół Sokolniki godz. 14:00
  • OKS Mokrzyszów - Strzelec Dąbrowica godz. 14:00

Tak było na jesieni...

Stal Gorzyce - LZS Zdziary 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 87' Grzegorz Szymanek

Żółte kartki: Rafał Machowski 55', Bartłomiej Leśniowski 94' - Radosław Wojtas 61', Damian Sałek 65',68', Marcin Łyp 82', Mariusz Pchełka 95'.

Czerwona kartka: Damian Sałek 68' (za dwie żółte)

Sędziował: Wojciech Wolan.

Widzów: ok.300.

Skład Stal Gorzyce: Paweł Kozieł - Jakub Łuczakowski, Przemysław Winiarski, Arkadiusz Nowak, Michał Bernaś - Rafał Machowski (90' Konrad Stawiarz), Karol Falasa, Mateusz Rutyna (75' Paweł Wierzgacz), Tomasz Świąder (88' Bartłomiej Leśniowski) - Marcin Szeser (67' Dominik Toś), Grzegorz Szymanek. Rezerwa: Sebastian Czernecki, Piotr Wojtanowski, Zbigniew Syguła.

Skład LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla (85' Wojciech Tofil), Damian Sałek, Mariusz Pchełka, Łukasz Startek - Marcin Łyp, Juliusz Cupak, Krzysztof Urbanik (89' Kacper Pchełka), Adam Cichoń - Radosław Wojtas, Dariusz Gąsiorowski (85' Piotr Wojtas). Rezerwa: Mariusz Paprocki, Rafał Gruszczyk, Piotr Urbanik, Marcin Podpora.