Weekendowe granie, sparingi ligowych rywali + transfery:
Runda wiosenna Klasy Okręgowej rusza 17/18 Marca 2018r. Nasi rywale powoli rozpoczynają przygotowania do rundy rewanżowej zapraszamy więc do przeglądu formy jaką prezentują nasi V-ligowi rywale w meczach kontrolnych przed rundą wiosenną. Przedstawiamy wyniki, jak i transfery w danych klubach. Jak przed każdym sezonem nasza strona prowadzi takie informacje w jednym newsie. Zapraszamy do pomocy poprzez dodawanie komentarzy z informacjami. Pewne informacje o sparingach lub transferach proszę dodawać w komentarzach.
Aktualizacja 16 Marzec 2018r. Godzina 11:20
WEEKENDOWE GRANIE WSZYSTKIE LIGI PODOKRĘG STALOWA WOLA:
Transfery i wyniki sparingów KLASA OKRĘGOWA:
1. Stal Gorzyce:
Przybyli: Patryk Tur (Wisła Sandomierz), Kacper Wojtusik (Stal II Stalowa Wola), Mariusz Stelmach (Stal II Stalowa Wola),Marcin Chmiel (Sokół Sokolniki), Mateusz Leśniowski (brak klubu), Karol Jędral (Unia Skowierzyn),
Ubyli: Mateusz Surdy (Stal Nowa Dęba), Mateusz Rutyna (Słowianin Grębów), Marcel Pędlowski (Świdniczanka Świdnik Mały lub Sygnał Lublin), Paweł Wierzgacz (Unia Skowierzyn),Konrad Stawiarz (Unia Skowierzyn)
Sparingi:
-
30 Styczeń 2018r. Stal Mielec (Juniorzy) 2:2 (Grzegorz Szymanek x2)
-
10 Luty 2018r. - Unia Nowa Sarzyna 1:3 (Patryk Tur)
-
18 Luty 2018r. - Sparta Dwikozy 6:1 ((Szeser, Szymanek, Tur x2, Łuczakowski, Mytyk)
-
24 Luty 2018r. - Alit Ożarów ODWOŁANY
-
3 Marzec 2018r. - Stal Stalowa Wola (Juniorzy 1:1 (Patryk Tur )
-
10 Marzec 2018r. - Siarka Tarnobrzeg (Juniorzy) ODWOŁANY
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. Sokół Sokolniki:
Przybyli: Mateusz Michalski (Wisła Sandomierz), Mateusz Pasek (Koprzywianka Koprzywnica),Czachór Patryk (Z drużyny juniorów), Tyrakowski Sebastian (Z drużyny juniorów)
Ubyli: Karol Szustak (Wisła Sandomierz), Mateusz Kuszaj (Czarni Połaniec), Strąk Mateusz (Stal Nowa Dęba)
Sparingi:
-
16 Grudzień 2017r. Udział w turnieju Mikołajkowym w Gorzycach – 2 miejsce
-
17 Grudzień 2017r. - Udział w turnieju Wiślacka Gwiazdka w Sandomierzu
-
3 Luty 2018r. - Klimontowianka Klimontów 4:5 (Chmiel x2, Koselak, Marzec)
-
10/11 Luty 2018r. - Wisan Skopanie 6:4 (Chmiel x4, Jarosz x2)
-
18 Luty 2018r. - Smoczanka Mielec - Sokół Sokolniki 1:7 (Adamczyk, Chmiel, 2 x Kowalski, 3 x Marzec)
-
24 Luty 2018r. - Wisła II Sandomierz 10:1 (Mateusz Michalski x5, Patryk Marzec x3, Mateusz Pasek x2)
-
3 Marzec 2018r. - Siarka Tarnobrzeg (Juniorzy) 1:4 (Mróz)
-
10 Marzec 2018r. - Stal Nowa Dęba 6:2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3. Stal II Stalowa Wola:
Przybyli: Mateusz Majewski (Jeziorak Chwałowice)
Ubyli: Mariusz Stelmach (Stal Gorzyce), Kacper Wojtusik (Stal Gorzyce),Kamil Tomala (KP Zarzecze)
Sparingi:
- 10 Luty 2018r. - Stal Nowa Dęba
- 14 Luty 2018r. - Sokół Kamień 2:1 (Sulich x2)
- 21 Luty 2018r. - Sokół Nisko 2:2 (Kochowski, Chmura)
- 24 Luty 2018r. - KP Zarzecze 4:0 (Kochowski, Konopka, Wieprzęć, Pawlik)
- 4 Marzec 2018r. - Słowianin Grębów 3:2 (Daniel Mazurek, Wiktor Czerepak, Karol Dziopak)
- 12 Marzec 2018r. - KS Podwolina 4:1 (Urban x2, Jachim, Bednarz)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4. Sokół Kamień:
Przybyli:
Ubyli: Kamil Szwedo (Olimpia Pysznica koniec wypożyczenia), Maciej Rurak (Karpaty Krosno)
Sparingi:
-
27 Styczeń 2018r. - Sokół Nisko 8:1
-
4 Luty 2018r. - San Rozwadów 4:1
-
4 Luty 2018r. - Turniej im. Józefa Dwojaka II MIEJSCE
-
10/11 Luty 2018r. - Stal Stalowa Wola (Juniorzy)
-
14 Luty 2018r. - Stal II Stalowa Wola 1:2
-
17/18 Luty 2018r. - San Hureczko ODWOŁANY
-
25 Luty 2018r. - Słowianin Grębów ODWOŁANY
-
7 Marzec 2018r. - San Kłyżów 1:2
-
11 Marzec 2018r. - San Rozwadów 11:0
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5. LZS Zdziary :
Przybyli: Wojciech Urbanik (Powrót po kontuzji), Mateusz Siembida (Powrót z wypożyczenia WKS Kurzyna), Konrad Mulawka (Olimpia Solo Pysznica)
Ubyli:
Sparingi:
-
4 Luty 2018r. - KP Zarzecze 4:0 (A.Cichoń x2, R.Wojtas, D.Gąsiorowski)
-
10/11 Luty 2018 r. KS Sarzyna ODWOŁANY
-
15 Luty 2018r. - KS Sarzyna 5:2 (Juliusz Cupak x2, Piotr Wojtas x2, Dariusz Gąsiorowski)
-
18 Luty 2018 r. Stal Stalowa Wola (Juniorzy) 4:5 (Piotr Wojtas, Kacper Pchełka, Radosław Wojtas, Adam Cichoń)
-
23 Luty 2018 r. Rotunda Krzeszów 6:2 (Testowany I x2, Dariusz Gąsiorowski, Juliusz Cupak, Samobójcza, Adam Cichoń)
-
3/4 Marzec 2018 r. Bukowa Jastkowice ODWOŁANY
-
12 Marzec 2018 r. Janowianka Janów Lubelski 4:2 (Dariusz Gąsiorowski, Juliusz Cupak, Adam Cichoń, Krzysztof Urbanik)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. Bukowa Jastkowice:
Przybyli: Mieczysław Ożóg (Jeziorak Chwałowice), Paweł Bajdas (Wznowił treningi), Łukasz Brzeziński (Powrót po kontuzji)
Ubyli: Radosław Kozyra (KP Zarzecze)
Sparingi:
-
3 Luty 2018r. - Stal Stalowa Wola (Junior Starszy) 1:4
11 Luty 2018r. - KP Zarzecze 3:0 (Kaczmarczyk x2, M.Partyka)
25 Luty 2018r. - Stal Stalowa Wola (Junior Młodszy) 4:1 (Paweł Kaczmarczyk x3, Mikołaj Partyka)
3/4 Marzec 2018r. - LZS Zdziary ODWOŁANY
11 Marzec 2018r. - San Kłyżów 4:1 (Patryk Kotwica x2, Krystian Madej, Mikołaj Partyka)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7. Stal Nowa Dęba:
Przybyli: Mateusz Strąk (Sokół Sokolniki), Mateusz Surdy (Stal Gorzyce)
Ubyli:
Sparingi:
- 27 Styczeń 2018r. - Stal Mielec (Juniorzy)
- 3 Luty 2018r. - Alit Ożarów
- 10 Luty 2018r. - Stal II Stalowa Wola
- 14 Luty 2018r. - Sokół Nisko
- 17 Luty 2018r. - Wisan Skopanie 2:1
- 24 Luty 2018r. - Raniżowvia Raniżów
- 3 Marzec 2018r. - Kolorado Wola Chorzelowska
- 7 Marzec 2018r. - Sokół Kolbuszowa Dolna
- 10 Marzec 2018r. - Sokół Sokolniki 2:6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8. Olimpia Solo Pysznica:
Przybyli: Kamil Szwedo (Sokół Kamień - koniec wypożyczenia), Robert Węglarz (Sokół Nisko), Artur Szado (Powrót po kontuzji), Mateusz Trójniak (Wznowił Treningi), Kamil Michalak (Wznowił treningi), Piotr Młynarczyk (Wichry Rzeczyca Długa), Konrad Kuliś (Stal Stalowa Wola Juniorzy)
Ubyli: Damian Paterek (LZS Żabno), Konrad Mulawka (LZS Zdziary), Sebastian Socha (Kontuzja), Grzegorz Tofil (Nie wznowił treningów), Tomasz Miętus (LZS Żabno)
Sparingi:
- 18 Luty 2018r. - Unia Skowierzyn 2:1 (Michał Uberman, Przemysław Bąk)
- 25 Luty 2018r. - Janowianka Janów Lubelski 0:5
- 4 Marzec 2018r. - KP Zarzecze 5:5 (Przemysław Bąk x3, Albert Dziura, Artur Szado, Michał Uberman)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Pogoń Leżajsk:
Przybyli: Daniel Zielenkiewicz (Trener), Mateusz Piędel (Ostatnio Sparta Jeżowe), Tomasz Maruszak (Złotosan Kuryłówka), Tomasz Wywłoka (San Gorzyce), Kamil Rajski (KS Łukowa)
Ubyli: Bogusław Sierżęga (Trener - Granica Stubno)
Sparingi:
- 03 Luty 2018r. - KS Stobierna ODWOŁANY
- 10 Luty 2018r. - Huragan Gniewczyna 0:2
- 17 Luty 2018r. - KS Stobierna 0:0
- 24 Luty 2018r. - San Hureczko ODWOŁANY
- 3 Marzec 2018r. - Wisłok Czarna 1:1 (Grzegorz Czarniecki)
- 8 Marzec 2018r. - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:0
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10. Strzelec Dąbrowica:
Przybyli:
Ubyli: Damian Hajduk (Korona Majdan Królewski), Dawid Rzeźwicki (Kolejarz Knapy),
Sparingi:
- 27 Styczeń 2018r. - Kolejarz Knapy 6:5 (T. Polek x2, Konrad Smykla x2, Ł.Byczek x2)
- 4 Luty 2018r. - LZS Jadachy 5:7
- 10 Luty 2018r. - LKS Tarnowska Wola ODWOŁANY
- 24 Luty 2018r. - Siarka Tarnobrzeg (Junior Starszy) 5:3 (R. Marek x3, W.Obara x2)
- 25 Luty 2018r. - KS Wola Baranowska
- 3/4 Marzec 2018r. - Kolejarz Knapy ODWOŁANY
- 7 Marzec 2018r. - Kolejarz Knapy 5:2 (J.Polek, R.Marek, J.Smykla, T.Polek, J.Kopeć)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11. San Kłyżów:
Przybyli: Tomasz Tofil (Wznowił treningi), Paweł Chmiel (Wznowił treningi), Marcin Butryn (Wichry Rzeczyca Długa)
Ubyli:
Sparingi:
- 11 Luty 2018r. - Stal Stalowa Wola 2001 2:7
- 18 Luty 2018r. - Cracovia Kraków Juniorzy 3:6 (Kamil Bąk x2, Paweł Chmiel)
- 25 Luty 2018r. - Resovia Rzeszów Juniorzy 4:10
- 7 Marzec 2018r. - Sokół Kamień 2:1
- 11 Marzec 2018r. - Bukowa Jastkowice 1:4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12. Sparta Jeżowe:
Przybyli:
Ubyli:
Sparingi:
- 16 Luty 2018r. - Tanew Harasiuki 3:3 (Janusz Sarzyński, Szczepan Piela, Dawid Olko)
- 22 Luty 2018r. - Czarni Sójkowa 4:1 (Janusz Sarzyński, Mariusz Chaber, Łukasz Sabat, Wojciech Chudzik)
- 25 Luty 2018r. - KS Sarzyna 1:6 (Adam Kusiak)
- 4 Marzec 2018r. - SKS Racławice ODWOŁANY
- 10 Marzec 2018r. - KP Zarzecze 7:2 (Przemysław Siudak x2, Adam Kusiak x3, Mariusz Chaber, Kamil Mścisz)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13. OKS Mokrzyszów:
Przybyli: Damian Laskowski (San Wrzawy), Kacper Wolan (Siarka Tarnobrzeg Juniorzy), Maciej Wojnar (Wznowił treningi), Marcin Ujda (Wznowił treningi)
Ubyli: Kamil Bażant (LZS Samborzec), Michał Kułaga (Wyjazd za granice), Wojciech Bożek (Wyjazd za granice)
Sparingi:
- 28 Styczeń 2018r. - Udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnobrzega.
- 10 Luty 2018r. - Unia Skowierzyn 3:1 (Prarat, Gościura, Sobieraj)
- 18 Luty 2018r. - OKS Mokrzyszów - LZS Jadachy 6:1 (Rzepiela X2, Wódz, Sobieraj, Leptacz, Rodzeń)
- 4 Marzec 2018r. - Junior Zakrzów 5:3 (Rzepiela, Bałata, Stadnik, Leptacz, Zawodnik testowany)
- 7 Marzec 2018r. - Iskra Sobów 9:0 (Bałata x4, Prarat x2, Leptacz, Testowany, Szwed)
- 10/11 Marzec 2018r. - Wisan Skopanie 1:1 (Wódz)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. Rotunda Krzeszów:
Przybyli: Dawid Wołoszyn (Powrót po kontuzji), Mateusz Babij (Powrót po kontuzji), Mateusz Podpora (Unia Nowa Sarzyna), Marek Rębacz
Ubyli:
Sparingi:
- 3 luty 2018r. –StalStalowa Wola (Junior Młodszy) 2:2 (R.Fąfara, D. Warchoł)
- 10 luty 2018r. – Retman Ulanów 2:1 (M.Warchoł, M.Juśko)
- 17 Luty 2018r. – Stal Stalowa Wola II 0:3
- 24 Luty 2018r. – LZS Zdziary 2:6 (D.Warchoł, R.Fąfara)
- 7 Marzec 2018r. – Olimpiakos Tarnogród 0:0
- 10 Marzec 2018r. – KS Sarzyna 2:4 (J.Wnuk, M.Rębacz)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15. Unia Skowierzyn:
Przybyli: Paweł Wierzgacz (Stal Gorzyce), Mateusz Leśniowski (brak klubu),Patryk Łukasiewicz (LZS Żabno), Kacper Bijak (LZS Żabno), Konrad Stawiarz (Stal Gorzyce),
Ubyli: Karol Jędral (Stal Gorzyce), Bartosz Wolak (Radosan Radomyśl), Mateusz Łakwa (koniec kariery - KS Żupawa), Piotr Kawęcki (studia), Sebastian Surma (Słowianin Grębów, KS Żupawa),
Sparingi:
- 10 Luty 2018r. - OKS Mokrzyszów 1:2 (Testowany)
- 18 Luty 2018r. - Olimpia Pysznica 1:2
- 25 Luty 2018r. - Słowianin Grębów ODWOŁANY
- 4 Marzec 2018r. - WKS Zabrnie 3:1 (Milanowski x2, Myszka)
- 10 Marzec 2018r. - KS Żupawa 5:2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16. Słowianin Grębów:
Przybyli: Marcin Kurkiewicz, Mateusz Kurkiewicz, Krzysztof Oźga (Wszyscy Jeziorak Chwałowice), Mateusz Kułaga (WKS Zabrnie), Łukasz Lasota (San Wrzawy), Mateusz Rutyna (Stal Gorzyce),Przemysław Bednarz (Sokół Nisko), Kamil Jurek (San Wrzawy), Sebastian Surma (Unia Skowierzyn),
Ubyli: Dawid Cholewa (?), Norbert Dul (Izolator Boguchwała lub Strumyk Malawa), Piotr Nieradka (LZS Wydrza), Tomasz Telka (Bukowa Jastkowice),
Sparingi:
- 17 Luty 2018r. - Retman Ulanów 3:0 (Testowany IV, Kułaczkowski, Testowany IV)
- 25 Luty 2018r. - Sokół Kamień ODWOŁANY
- 4 Marzec 2018r. - Stal II Stalowa Wola 2:3 (Krzysztof Oźga x2)
- 11 Marzec 2018r. - Orzeł Rudnik 10:3 (Kułaczkowski x3, Woś x2, Kloc x2, Cholewa, Surma, Janeczko)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17. Górnovia Górno:
Przybyli:
Ubyli:
Sparingi:
- 24 Luty 2018r. - Azalia Wola Zarczycka 0:2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18. KP Zarzecze:
Przybyli: Wojciech Nieradka (Trener), Radosław Kozyra (Bukowa Jastkowice), Rafał Dudek (San Rozwadów), Jacek Szuba (Powrót po kontuzji), Konrad Latawiec (San Rozwadów), Krzysztof Golec (KS Jarocin),Łukasz Socha (Galena Racławice), Krzysztof Maczuga (SKS Racłwice), Adam Zelek (SKS Racławice), Wojciech Hubka (Sokół Nisko), Kamil Tomala (Stal II Stalowa Wola)
Ubyli: Andrzej Laba (Trener), Robert Kozioł (Płomień Trześń)
Sparingi:
- 27 Styczeń 2018r. -Stal Stalowa Wola ( junior młodszy ) 2:3 (Chmiel x2)
- 4 Luty 2018r. - LZS Zdziary 0:4
- 11 Luty 2018r. - Bukowa Jastkowice 0:3
- 18 Luty 2018r. - KS Jarocin 10:0 (Chmiel 5x , Drąg 2x, Kobylarz M, Testowany I, Kwiatkowski)
- 24 Luty 2018r. - Stal Stalowa Wola ( junior starszy ) 0:4
- 4 Marzec 2018r. - Olimpia Pysznica 5:5 (Chmiel x2, Szymon Kozyra, K.Szuba, Testowany)
- 10 Marzec 2018r. - Sparta Jeżowe 2:7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Komentarze