Zapowiedź 17 Kolejki: Sokół Kamień - LZS Zdziary.

Jutro tzn. w Sobotę 19 Listopada 2016r. Podopieczni Pawła Szafrana zakończą rundę jesienną w Stalowowolskiej Klasie Okręgowej wyjazdowym spotkaniem w Kamieniu z miejscową drużyną Sokoła Kamień. Początek spotkania o godzinie 13:00, dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają juniorzy obu zespołów. Obsada sędziowska: Grzegorz Łącz (Główny), Rafał Sawicki, Wojciech Wolan (Asystenci). Sokół w poprzedniej kolejce wygrał 0:1 z Wisanem Skopanie, nasza drużyna przegrała po dobrym spotkaniu z Sokołem Sokolniki 2:4. W poprzednim sezonie wygraliśmy dwa razy z Sokołem 0:2 na wyjeździe strzelcem dwóch bramek był Krzysztof Urbanik, natomiast u siebie wygraliśmy 1:0 po samobójczym trafieniu bramkarza Sokoła. Po 16 kolejkach nasz jutrzejszy przeciwnik zajmuje 11 pozycję z 19 punkami, nasz zespół niestety tą rundę nie może zaliczyć do udanych bowiem zajmuje dopiero 15 pozycję z 16 punktami na koncie. Tylko wygrana z Sokołem przybliży nasz zespół do miejsca w środkowej części tabeli. Serdecznie zapraszamy na ostatni mecz w rundzie jesiennej do Kamienia!! Już Jutro tj. Sobota !!