16 Kolejka: LZS Zdziary - Sokół Sokolniki 2:4 (0:2).

Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszych zawodników przegrywamy 2:4 z liderem Sokołem Sokolniki na własnym stadionie w meczu 16 Kolejki. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Mariusz Pchełka i Radosław Wojtas. Z przebiegu spotkania gra obu zespołów mogła się podobać było dużo akcji ofensywnych, dużo walki w środku pola. Jednak to Sokół strzelił o dwie bramki więcej i wywiózł 3 punkty ze Zdziar. Anty bohaterem był dzisiaj sędzia główny spotkania Tomasz Weber, który mylił się w kilku sytuacjach na nie korzyść obu zespołów.

Ostatnie spotkanie rozegramy na wyjeździe w Sobotę 19 Listopada z Sokołem Kamień. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy !!

LZS Zdziary - Sokół Sokolniki 2:4 (0:2)

0:1 21' Szeser Marcin

0:2 40' Chmiel Marcin

1:2 52' Pchełka Mariusz

1:3 53' Surdy Mateusz

2:3 66' Wojtas Radosław (asysta Pchełka Mariusz)

2:4 90' Nowak Arkadiusz rzut karny

LZS Zdziary: Krzysztof Płoskoń - Łukasz Pachla, Grzegorz Pytlak, Krzysztof Węgliński, Łukasz Startek - Rafał Gruszczyk, Krzysztof Urbanik, Adam Cichoń, Adrian Smutek (78' Wojciech Tofil) - Mariusz Pchełka (72' Jakub Powęska), Radosław Wojtas.

Sokół Sokolniki : Kulig - Łuczakowski, Michalewski, Szewc, Nowak, Szymański (45' Jarosz), Koselak (85' Kowalski), Adamczyk, Surdy (65' Murdza), Chmiel (75' Fietko), Szeser (60' Prarat).

Sędziował: Tomasz Weber.

Widzów: ok.80.

Wyniki 16 Kolejki:

• LZS Jadachy - OKS Mokrzyszów 1:1 (Rafał Wolan - Damian Laskowski)
  • Wisan Skopanie - Sokół Kamień 0:1 (Mateusz Socha)
  • Unia Skowierzyn - Strzelec Dąbrowica 0:0
  • KP Zarzecze - Olimpia Solo Pysznica 0:2 (Szwedo M., Sobiło)
  • Transdźwig Stale - Jeziorak Chwałowice 3:0 (Marcin Wiącek, Jakub Rzepiela, Marcin Stępień )
  • Bukowa Jastkowice - Górnovia Górno 2:1 (Krystian Madej, Łukasz Brzeziński - Dawid Szewczyk)
  • LZS Zdziary - Sokół Sokolniki 2:4 (Mariusz Pchełka, Radosław Wojtas - Marcin Szeser, Marcin Chmiel, Mateusz Surdy, Arkadiusz Nowak)
  • Pogoń Leżajsk - Stal II Stalowa Wola ODWOŁANY
  • Unia Nowa Sarzyna - Słowianin Grębów ODWOŁANY