Zapowiedź 10 kolejki: LZS Zdziary - Azalia Wola Zarczycka.

Już jutro tj. sobota 8 października 2022r. podopieczni trenera Pawła Szafrana rozegrają mecz 10 kolejki w keeza stalowowolskiej klasie okręgowej. Przeciwnikiem będzie zajmująca 8 pozycję z 15 punktami na koncie drużyna Azalii Wola Zarczycka. Początek spotkania o godzinie 11:00. Zbiórka zawodników o 10:00.

Obsada sędziowska: Mariusz Antosz (Główny), Tomasz Wilk i Jerzy Grdeń (Asystenci)

Azalia Wola Zarczycka po 9 kolejkach zajmuję 8 pozycję z 15 punktami na koncie. Nasz rywal w ostatniej kolejce wygrał z Transdźwigiem Stale 3:0. Bilans naszego rywala to pięć zwycięstw i cztery porażki. Bilans bramkowy: 23-15. W spotkaniach z poprzedniego sezonu na wyjeździe przegraliśmy wysoko 6:1 (bramka Wojciech Sobiło), u siebie natomiast zrewanżowaliśmy się wygrywając 3:1 (bramki: Wojciech Sobiło, Przemek Siudak, Adam Cichoń). Nasza drużyna po 9 kolejkach zajmuje 5 pozycję z 16 punktami na koncie. W ostatniej kolejce zremisowaliśmy z Pogonią Leżajsk 1:1. Jak będzie tym razem ?? Kto zwycięży w meczu 10 kolejki?? A może mecz zakończy się remisem ?? O tym przekonamy się już jutro o godzinie 11:00 na stadionie w Zdziarach !! Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie !!

Kolejka 10
Azalia Wola Zarczycka